تدویر سمینار آموزشی ثبت و بررسی دارایی‌های کارمندان بلند رتبه وزارت معادن و پترولیم

firoz_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۸:۴۵
141

اداره ثبت و بررسی دارایی‌های اداره امور ریاست جمهوری سمینار یک‌روزه چگونگی ثبت دارایی‌ها را برای کارمندان بلند رتبه وزارت معادن و پترولیم برگزار نمود.

در این سمینار حسین‌داد شفایی معین سروی‌جیولوجی وزارت معادن و پترولیم، محترم عبدالودود بشریار رئیس ثبت و بررسی دارایی‌های اداره امور و روسای وزارت شرکت داشتند.

آقای شفایی به نمایندگی از رهبری وزارت تعهدات وزارت معادن و پترولیم را در امر مبارزه با فساد اداری تجدید کرده و همکاری رهبری وزارت را در زمینه ابراز داشت.

همچنان محترم بشریار ضمن وضاحت در مورد چگونگی ثبت و بررسی دارایی‌های کارمندان بلند رتبه ادارات دولتی مطابق ماده ۱۵۴ قانون اساسی افغانستان گفت: «این اداره برای جلوگیری از حیف‌ و ‌میل شدن دارایی‌های عامه، ترویج فرهنگ امانت‌داری، شفافیت، حساب‌دهی و حاکمیت قانون ایجاد شده تا توسط آن بتواند دارایی‌های مقامات دولتی را ثبت، تحلیل، بررسی و نشر نماید».

همچنان محترم احسان‌الله حیات کارشناس آگاهی عامه اداره ثبت و بررسی دارایی‌ها پیرامون اهداف و پلان‌های این اداره به اشتراک کنندگان معلومات ارائه داشت.

در اخیر در مورد قانوق اشاعه، ثبت و بررسی دارایی‌ها، طرز خانه‌پری فورم و معرفی سیستم ثبت آنلاین توسط همکاران اداره ثبت و بررسی دارایی‌ها محتوای معلوماتی ارائه گردید.

در این سمینار در مورد تعهدات حکومت افغانستان در امر مبارزه با فساد اداری، عواقب ناگوار ارائه‌ی معلومات نادرست در فورم ثبت دارایی‌ها و جریان چگونگی بررسی آن معلومات ارائه گردیده و در پایان اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات‌ شان‌را در این زمینه شریک نمودند.

#وزارت‌معادن‌وپترولیم #MoMP

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۹:۴۴
Background image

محمد هارون چخانسوری در خطاب به اعضای اتاق صنایع و معادن: برای رسیدن به اهداف مشترک، باید باهم کار نماییم، تا شفافیت و تحرک در سکتور تأمین گردیده و برای مردم فرصت‌های کاری ایجاد گردد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، در دیدار با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن و شماری از اعضای اتاق متذکره، مشکلات و پیشنهادات آن‌ها را در خصوص قانون. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۲:۳۴
Background image

اقدامات عاجل برای حل مشکلات موجود در پروژه مس عینک روی دست گرفته می‌شود

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با آقای وانگ‌یو سفیر کشور چین مقیم کابل در دفتر کارش دیدار نمود.

در این دیدار در مورد پروژه‌های کشور چین در سکتور صنایع. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۱ - ۱۴:۸
Background image

ملاقات سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مشاور ارشد مقام ریاست جمهوری

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با محترم کبیر عیسی‌خیل مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور حقوقی دیدار کرد.

در این دیدار در مورد چگونگی وضعیت پروژه مس عینک و. . .

BACK TO NEWS