وزارت معادن و پترولیم

هدف دراز مدت وزارت برقراری مدیریت موثر منابع طبیعی، ایجاد کار، رشد اقتصاد و همچنان تشویق سکتور خصوصی منرال ها و هایدرو کاربن و افزایش سطح درامد و توسعه ظرفیت دولت است.

 

پیام وزیر

 

زندگی نامه جلالتمآب وزیر

 

4 ماه پیش

وزارت معادن و پترولیم متعهد به ایجاد یک محیط سازنده برای توسعه مسئولانه، و متعادل از بخش معدن افغانستان است. هدف بلند مدت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مزایای بهره برداری از منابع معدنی منافع مردم افغانستان را برای نسل های آینده در اختیار خواهد داشت. ادامه مطلب

محترمه نرگس نهان
Mom Minister

تازه ترین اخباراخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۵:۳۵
Background image

پیشرفت‌کار پروژه اکتشاف و تقسیم تولید حوزه نفتی افغان_تاجیک

حوزه رسوبی افغان_ تاجک، در شمال و شما‌ل‌شرق افغانستان واقع شده که شامل ولایات تخار، کندز، بلخ و قسماً جوزجان  می‌باشد. حوزه متذکره حدود (360) کیلومتر سرحد مشترک با کشورهای ازبیکستان و ت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۸:۴۴
Background image

کارگاه‌آموزشی ترویج حکومت‌داری خوب در سکتور صنایع استخراجی افغانستان برگزار گردید

وزارت معادن و پترولیم کارگاه‌آموزشی را تحت عنوان "ترویج حکومت‌داری خوب در سکتور صنایع استخراجی افغانستان" با اشتراک محترم ولی‌الله ځدران معین پالیسی و برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم،. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۱:۲۷
Background image

دیدار معین تخنیکی وزارت معادن وپترولیم از ساحات باستانی مس عینک

محترم عنایت‌الله مهمند، معین تخنیکی وزارت معادن و پترولیم با جمعی از باستان‌شناسان داخلی و خارجی، از امور کندنکاری و حفریات آثارباستانی ساحه مس عنیک ولایت لوگر دیدن به عمل آوردند.

آقای. . .

داوطلبی هاداوطلبی های موجود

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۳:۴
Background image

اطلاعیه تصمیم عقد قرارداد

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک 11قلم اجناس دستگاه تجرید سلفر تصدی افغان گاز  را تحت . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۹:۳۸
Background image

تدارک مقدار 8 تن سلفاتریت برای تصدی فابریکات کود و برق مزار شریف

ریاست تصدی فابریکات کود برق مزار شریف به تدارک مقدار 8تن سلفاتریت مطابق مشخصات ضرورت دارد ،شرکت ها وکمپنی های که توانایی رسانیدن سلفاتریت مورد نیاز را مطابق مشخصات داشته باشند غرض اخذ . . .