جلسه بررسی چگونگی ترتیب گزارش تالک ننگرهار بلاک اچین توسط هیئت شورای عالی اقتصادی و وزارت معادن و پترولیم برگزار گردید

firoz_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۹ - ۱۱:۰
fgd

گزارش ارزیابی پروپوزل‌های پروژه تالک ننگرهار بلاک اچین به شورالی عالی اقتصادی قبلاً ارائه گردیده بود، که شورای عالی اقتصادی هیئتِ را مؤظف نمود تا چگونگی تهیه گزارش ارزیابی پروپوزل‌ها را بررسی نمایند.

به تاسی از هدایت شورای محترم عالی اقتصادی، قبل از ظهر امروز هیئت مؤظف تحت ریاست محترم عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم تشکیل جلسه داده و تصمیم اتخاذ شد که تائید گزارش وزارت معادن و پترولیم و داوطلبی مجدد پروژه بلاک اچین را به جلسه شورای عالی اقتصادی، پیشنهاد نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۲:۱۱
Background image

افغانستان در مسیر شفافیت صنایع استخراجی

مارک رابِنسَن

رئیس اجرائیوی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی  (EITI)

مردم افغانستان، حق دارند تا بدانند که منابع استخراجی این کشور چگونه انکشاف و مدیریت می‌گردد. هر دو جانب، رهبری حکومت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۷ - ۹:۴۲
Background image

رئیس عمومی ادارۀ تنظیم نفت و گاز افغانستان معرفی گردید

به اساس فرمان مقام عالی ریاست جمهوری، ولی‌الله ځدران در بست خارج رتبه به حیث رئیس عمومی اداره تنظیم نفت و گاز افغانستان تعیین و در مراسمِ توسط محمد هارون چخانسوری سرپرست‌ وزارت معادن و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۵ - ۱۲:۵۴
Background image

ورکشاپ یک روزۀ شفافیت در سکتور صنایع استخراجی برای مردم و فعالین جامعه مدنی مرکز و ولسوالی‌های کابل در همکاری مشترک میان ریاست معادن کابل، ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI)، بخش جندر وزارت و دفتر (GIZ) برگزار شد

این ورکشاپ به منظور معرفی معیارهای ابتکار شفافیت صنایع استخراجی (EITI)، شرح قانون معادن و کاربرد آن در پروسه‌ی رسمی‌سازی ساحات معدنی به مقیاس کوچک و نقش زنان در سکتور صنایع استخراجی راه. . .

BACK TO NEWS