اشتراک محترم ځدراڼ معین پالیسی و برنامه های وزارت معادن و پترولیم در کنفرانس منابع طبیعی لیسبون

Feroz_momp
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۲:۴۶
news

کنفرانس تحت عنوان بیان چالش های موجود در راستای انکشاف منابع طبیعی بتاریخ 25 جون 2019 با اشتراک محترم ولی الله ځدراڼ معین پالیسی وبرنامه های وزارت معادن وپترولیم در شهرلزبن مرکز پرتگال از جانب گروپ G7+برگزار گردید.

دراین کنفرانس روی چالش ها ، فرصت های سرمایه گزاری ، دولتداری و پایداری منابع طبیعی بخصوص در کشور های که جنگ های داخلی را تجربه نموده اند و اکنون در حال انکشاف می باشد بحث گردید. محترم ولی الله ځدراڼ روی پیشرفت ها و اقدامات مثبت اخیر دولت افغانستان در سکتور استخراجی را به اشتراک کننده گان ارایه نمود.

قابل یادآوریست که سازمان G7+ یکی از جمله سازمان هایست که شامل بیست کشور جنگ زده و رو به انکشاف بوده و در راستای ترویج صلح، وایجاد همکاری میان کشور های عضودر رابطه به حسابدهی وشفافیت کاروفعالیت می نماید. افغانستان عضو این سازمان بوده و امکان می رود که در جریان ملاقات های رسمی وزیران و نماینده گان بلندرتبه کشور های عضو بتاریج ۲۶ و ۲۷ جون ریاست این سازمان به افغانستان سپرده شود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۱۴:۲۹
Background image

مراسم ختم قرآن‌عظیم‌الشان به مناسبت بزرگداشت از میلاد با سعادت پیامبر اکرم "ص" برگزار گردید

 مراسم ختم قرآن‌عظیم‌الشان به مناسبت بزرگداشت از میلاد با سعادت پیامبر خاتم "ص" با اشتراک رهبری و کارمندان وزارت معادن و پترولیم قبل از ظهر امروز برگزار گردید.

اشتراک کنند‌گان این. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۹:۰
Background image

خبر خوش

#خبرخوش

اولین دستگاه تولید انرژی برق از گاز طبیعی به ظرفیت تولید (۴۰) میگاوات برق آغاز به فعالیت ‌کرد.

دستگاه تولید انرژی برق از گاز طبیعی شبرغان با سرمایه‌گذاری بیات پاور در ولایت. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۸:۵۵
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با سفیر جدید افغانستان مقیم کشور چین دیدار کرد

عنایت الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم با سفیر جدید افغانستان مقیم کشور چین، محترم جاوید احمد قایم در خصوص پروژه‌هایی که سرمایه‌گذاران چینی در آن به سرمایه‌گذاری پرداخته است. . .

BACK TO NEWS