پروسه آفر گشائی معدن یاقوت جگدلک

firoz_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۸:۴۴
سس

پروسه آفر گشائی معدن یاقوت جگدلک که قبلأ به اعلان داوطلبی سپرده شده بود  تحت ریاست شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم، با حضور داشت شیخ ضیاءالرحمن الاریوبی معین پلان و پالیسی، روئسا، شماری از رسانه‌ها و شرکت‌های داوطلب واجد شرایط تحت یک پروسه شفاف برگزار گردید.
سرپرست وزارت معادن و پترولیم ضمن ابراز خوش‌آمديد به اشتراک‌ کننده‌گان، در رابطه به ظرفیت و مساحت معدن متذکره و پروسه اکتشاف، استخراج و پروسس آن صحبت نمودند.
که نتایج آن بعد از ارزیابی پروپوزل ها توسط کمیته ارزیابی اعلان میگردد.
سرپرست وزارت همچنان در مورد معادن زمرد پنجشیر برای رسانه‌ها معلومات داده گفتند: که حدود 1500 معدن در آن ولایت تثبیت گردیده، برای 400 تن جواز معدنکاری توزیع و حدود 10000 نفر بطور مستقیم در معادن مصروف کار هستند. و نیز در مورد فروش 20 هزار قیراط زمرد به ارزش 2 میلیون دالر امریکایی در هفت داوطلبی صحبت نموده افزودند:  تلاش داریم برای فروش زمرد  پروسه داوطلبی انلاین را برگزار نمایم تا در پهلوی تجاران داخلی، تجاران خارجی نیز بتوانند شرکت نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۴۶
Background image

سطح استخراج روزانه نفت در حوزه آمو دریا به 1350 تن افزایش یافت

با حفاری و فعال نمودن 6 حلقه چاه جدید در حوزه نفتی آمو دریا مجموع چاه های فعال به 24 حلقه چاه و سطح  استخراج آن  به 1350 تن نفت در روز افزایش یافت.
حوزه نفتی آمو دریا شامل ولایات سرپل،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۶
Background image

‏چهاردهمین داوطلبی زمرد پنجشیر برگزار گردید 

مقدار (٦٨٨٧) قیراط زمرد به مبلغ (٢١٧٢٥٠) دالر امریکایی در چاردهمین داوطلبی زمرد که در تالار مقام ولایت پنجشیر با حضور والی، رئیس معادن و پترولیم، مسوولین ادارات محلی پنجشیر، معدنکاران. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۴
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا دیدار نمود

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم  با محترم سید اکبر یعقوبی رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا و یک تن از سرمایه گذار ایرانی در دفتر کارش ملاقات نمود.
رئیس شرکت زرغون. . .

BACK TO NEWS