وزارت معادن و پترولیم از روز ملی بیرق طی مراسمی تجلیل به‌عمل آورد

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۳:۳۹
بیرق

محمد هارون چخانسوری: رفاه اقتصادی افغانستان، پیشرفت اجتماعی، استفاده موثر از منابع و زندگی مشترک افغان‌ها زیر بیرق ملی از ارزش‌های مهم ما است

وزارت معادن و پترولیم صبح امروز طی مراسمی از روز بیرق ملی تجلیل به عمل آورد. این مراسم که در صحن وزارت انجام یافت، محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، معینان و کارمندان وزارت در آن اشتراک داشتند.

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم در سخنرانی اش گفت: رفاه اقتصادی افغانستان، پیشرفت اجتماعی، استفاده موثر از منابع و زندگی مشترک افغان‌ها زیر بیرق ملی از ارزش‌های مهم ما است. ما باید برای حفظ وقار این بیرق مکلفیت های خود را به وجه احسن انجام دهیم و برای حفظ عزت و وقار این بیرق دست به کار شویم.

محمد هارون چخانسوری ضمن قدردانی از قربانی های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور گفت: ما باید تعهد بسپاریم تا سکتور معادن را به سکتور شفاف عایداتی و پاسخگو مبدل سازیم تا برای فرصت های کاری، انکشاف اقتصادی و رفاه ملی زمینه مساعد گردد.

در پایان برنامه، محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، هیئت رهبری و کارمندان وزارت، بیرق ملی افغانستان را در صحن وزارت برافراشتند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۹:۴۴
Background image

محمد هارون چخانسوری در خطاب به اعضای اتاق صنایع و معادن: برای رسیدن به اهداف مشترک، باید باهم کار نماییم، تا شفافیت و تحرک در سکتور تأمین گردیده و برای مردم فرصت‌های کاری ایجاد گردد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، در دیدار با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن و شماری از اعضای اتاق متذکره، مشکلات و پیشنهادات آن‌ها را در خصوص قانون. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۲:۳۴
Background image

اقدامات عاجل برای حل مشکلات موجود در پروژه مس عینک روی دست گرفته می‌شود

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با آقای وانگ‌یو سفیر کشور چین مقیم کابل در دفتر کارش دیدار نمود.

در این دیدار در مورد پروژه‌های کشور چین در سکتور صنایع. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۱ - ۱۴:۸
Background image

ملاقات سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مشاور ارشد مقام ریاست جمهوری

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با محترم کبیر عیسی‌خیل مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور حقوقی دیدار کرد.

در این دیدار در مورد چگونگی وضعیت پروژه مس عینک و. . .

BACK TO NEWS