جلسه نوبتی اعضأ ذیدخل پروژه تولید برق از گاز طبیعی شبرغان برگزار شد

Feroz_momp
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۰:۲۹
news

تحت ریاست محترم عنایت‌الله مهمند معین تخنیکی وزارت معادن و پترولیم با اشتراک نمایندگان محترم وزارت‌خانه‌های مالیه و انرژی و آب و نمایندگان د افغانستان برشنا شرکت و بیات‌پاور گروپ، جلسه نوبتی پیشرفت کار پروژه تولید برق از گاز طبیعی شبرغان برگزار شد.

در این جلسه روی پیشرفت‌ کار پروژه، چالش‌ها و فرصت‌های آن، هیأت موظف ابراز نظر کرده و هدایات لازم جهت پیشرفت‌ کار سپرده شد. 
پروژه تولید برق از گاز طبیعی شبرغان که از طرف بیات‌پاور گروپ سرمایه‌گذاری شده، در جریان احداث است، قرار است این پروژه از طریق تصدی افغان‌گاز تأمین برق شده و به مقدار 50 میگاوات برق تولید شده را به شرکت برشنا به فروش رساند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۶:۳۹
Background image

کارگاه آگاهی‌دهی بیمه و بیمه تکافل برای کارمندان وزارت معادن و پترولیم برگزار گردید

کارگاه آگاهی‌دهی بیمه و بیمه تکافل (اسلامی)، توسط,وزارت معادن و پترولیم با همکاری ریاست امور بیمه‌های وزارت محترم مالیه؛ امروز چهارشنبه به منظور آگاه‌سازی کارمندان این وزارت پیرامون این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۹:۲۹
Background image

بحث روی پیشرفت‌کار نخستین پروژه‌ی تولید برق گازی "بیات پاور"

سومین جلسه اعضای گروپ کاری پروژه تولید انرژی برق از گاز طبیعی "بیات پاور" تحت ریاست محترمه نرگس نهان سرپرست وزارت معادن و پترولیم و نمایندگان ادارات ذیدخل تدویر یافت.

در این جلسه روی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۶:۲
Background image

سمپوزیم بین‌المللی در خصوص حفظ ساحات باستانی و انکشاف معدن مس‌عینک آغاز گردید

سمپوزیم مشترک بین‌المللی در راستای حفظ ساحات باستانی و انکشاف معدن مس‌عینک با حضور محترمه نرگس نهان سرپرست وزارت معادن و پترولیم و محترمه حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ آغاز. . .

BACK TO NEWS