جلسه نوبتی اعضأ ذیدخل پروژه تولید برق از گاز طبیعی شبرغان برگزار شد

Feroz_momp
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۰:۲۹
news

تحت ریاست محترم عنایت‌الله مهمند معین تخنیکی وزارت معادن و پترولیم با اشتراک نمایندگان محترم وزارت‌خانه‌های مالیه و انرژی و آب و نمایندگان د افغانستان برشنا شرکت و بیات‌پاور گروپ، جلسه نوبتی پیشرفت کار پروژه تولید برق از گاز طبیعی شبرغان برگزار شد.

در این جلسه روی پیشرفت‌ کار پروژه، چالش‌ها و فرصت‌های آن، هیأت موظف ابراز نظر کرده و هدایات لازم جهت پیشرفت‌ کار سپرده شد. 
پروژه تولید برق از گاز طبیعی شبرغان که از طرف بیات‌پاور گروپ سرمایه‌گذاری شده، در جریان احداث است، قرار است این پروژه از طریق تصدی افغان‌گاز تأمین برق شده و به مقدار 50 میگاوات برق تولید شده را به شرکت برشنا به فروش رساند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۰:۵۵
Background image

ما فرصت ورود سرمایه‌گذارن را در سکتور صنایع استخراجی مساعد گردانیده‌ایم!

محترمه نرگس نهان، سرپرست وزارت معادن و پترولیم در دومین "کنفرانس تجاری و سرمایه‌گذاری افغانستان و بریتانیا"؛ در مورد پیشرفت‌های‌کاری سکتور صنایع استخراجی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و حمایت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۰:۵۳
Background image

ما در راستای بهبود تجارت نفت‌و گاز تلاش می‌نماییم؛

هیأت دولتی با ترکیب محترم اجمل احمدی سرپرست وزارت صنعت و تجارت، محترم سید محبوب‌الله ربانی معین وزارت معادن و پترولیم، نمایندگان ادارات ذیدخل به‌منظور اشتراک در نشست‌ تواصل تجاری میان. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۹:۴۰
Background image

پروژه اکتشاف و تقسیم تولید هایدورکاربن‌های حوزه نفتی افغان-تاجیک پیشرفت خوب دارد

حوزه رسوبی افغان-تاجیک با مساحت (31،000) کیلومتر مربع در شمال و شمال‌شرق افغانستان موقعیت‌داشته و با داشتن مرز مشترک با کشورهای ازبکستان و تاجیکستان شامل ولایات تخار، کندز، بلخ و قسماً. . .

BACK TO NEWS