تدویر سمینار آموزشی ثبت و بررسی دارایی‌های کارمندان بلند رتبه وزارت معادن و پترولیم

firoz_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۸:۴۵
141

اداره ثبت و بررسی دارایی‌های اداره امور ریاست جمهوری سمینار یک‌روزه چگونگی ثبت دارایی‌ها را برای کارمندان بلند رتبه وزارت معادن و پترولیم برگزار نمود.

در این سمینار حسین‌داد شفایی معین سروی‌جیولوجی وزارت معادن و پترولیم، محترم عبدالودود بشریار رئیس ثبت و بررسی دارایی‌های اداره امور و روسای وزارت شرکت داشتند.

آقای شفایی به نمایندگی از رهبری وزارت تعهدات وزارت معادن و پترولیم را در امر مبارزه با فساد اداری تجدید کرده و همکاری رهبری وزارت را در زمینه ابراز داشت.

همچنان محترم بشریار ضمن وضاحت در مورد چگونگی ثبت و بررسی دارایی‌های کارمندان بلند رتبه ادارات دولتی مطابق ماده ۱۵۴ قانون اساسی افغانستان گفت: «این اداره برای جلوگیری از حیف‌ و ‌میل شدن دارایی‌های عامه، ترویج فرهنگ امانت‌داری، شفافیت، حساب‌دهی و حاکمیت قانون ایجاد شده تا توسط آن بتواند دارایی‌های مقامات دولتی را ثبت، تحلیل، بررسی و نشر نماید».

همچنان محترم احسان‌الله حیات کارشناس آگاهی عامه اداره ثبت و بررسی دارایی‌ها پیرامون اهداف و پلان‌های این اداره به اشتراک کنندگان معلومات ارائه داشت.

در اخیر در مورد قانوق اشاعه، ثبت و بررسی دارایی‌ها، طرز خانه‌پری فورم و معرفی سیستم ثبت آنلاین توسط همکاران اداره ثبت و بررسی دارایی‌ها محتوای معلوماتی ارائه گردید.

در این سمینار در مورد تعهدات حکومت افغانستان در امر مبارزه با فساد اداری، عواقب ناگوار ارائه‌ی معلومات نادرست در فورم ثبت دارایی‌ها و جریان چگونگی بررسی آن معلومات ارائه گردیده و در پایان اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات‌ شان‌را در این زمینه شریک نمودند.

#وزارت‌معادن‌وپترولیم #MoMP

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۷ - ۹:۵۹
Background image

46مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان برگزار گردید

کابل، 16 ثور 1399
46مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) تحت ریاست ولی‌الله ځدران معین پالیسی و برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم، روز گذشته تدویر یافت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۷ - ۹:۵۵
Background image

گروپ کاری منرال‌ها (Minerals Working Group) برگزار شد

کابل، ۲۵ ثور ۱۳۹۹
جلسۀ​ گروپ کاری منرال‌ها با اشتراک محترم ولی‌الله ځدران معین پالیسی و برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم، اعضای تخنیکی وزارت، همکاران بین‌المللی از قبیل سفارت ایالات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۲/۱۳ - ۱۰:۳۶
Background image

قرارداد استخراج معادن مرمر کنر-ننگرهار و تراورتین پروان از سوی سرپرست وزارت معادن و پترولیم با شرکت برنده به امضا رسید

کابل، 2 ثور 1399
دو قرارداد استخراج معادن به مقیاس بزرگ "مرمر کنر-ننگرهار" و "تراورتین لولنج پروان"، قبل از ظهر امروز با حضورداشت جلالتمآب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان از طریق ویدیو. . .

BACK TO NEWS