اخیرShow all

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۵ - ۹:۴۶
Background image

اعلان 17 ساحه مواد معدنی مقیاس کوچک

وزارت معادن و پترولیم بتعداد 17 پروژه از معادن مقیاس کوچک را که جزئیات بیشتر طی جدول گنجانیده شده است به اعلان میسپارد.

علاقه مندان میتوانند از تاریخ 7/4/1401 الی 5/5/1401 درخواست های . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳۱ - ۱۴:۰
Background image

داوطلبی تدارک 4 قلم پمپ و موتور 

ریاست تدارکات وزارت معادن وپترولیم به نمایندگی از تصدی افغان گاز از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت بعمل می آورد تا در پروسه داوطلبی تدارک 4 قلم پمپ و موتور ضرورت  تصدی متذکره اشتراک . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳۱ - ۱۳:۵۴
Background image

داوطلبی تدارک دو نوع فلتر باب (کوالسینک فلتر و ساک فلتر) و سه قلم فلتر باب (کوالسینک فلتر و سرامیک بالها)

ریاست تدارکات وزارت معادن وپترولیم به نمایندگی از تصدی افغان گاز از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت بعمل می آورد تا در پروسه داوطلبی تدارک دو نوع فلتر باب (کوالسینک فلتر و ساک فلتر) و سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۱:۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  پروژه 2860  کیلوگرام پودر سلفانول مارک 80 ضرورت تصدی . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۱:۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  پروژه  دوعدد پمپ دستگاه خشک کننده بدون موتور  ضرورت . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۱۱:۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  پروژه  دوپایه دستگاه اکسچنجر حرارتی دستگاه تجرید سلفر . . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۲۸ - ۹:۳۰
Background image

داوطلبی تدارک 26 قلم رنگ باب

ریاست تدارکات وزارت معادن وپترولیم از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت بعمل می آورد تا در پروسه داوطلبی تدارک 26 قلم رنگ باب ضرورت ریاست اداری و خدمات مرکز وزارت  اشتراک نموده ونقل  . . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۲۸ - ۹:۲۹
Background image

داوطلبی تدارک 53 قلم قرطاسیه باب

ریاست تدارکات وزارت معادن وپترولیم از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت بعمل می آورد تا در پروسه داوطلبی تدارک 53 قلم قرطاسیه باب ضرورت ریاست اداری و خدمات مرکز وزارت  اشتراک نموده ونقل  . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۵ - ۱۱:۴۸
Background image

اطلاعیه داوطلبی

وزارت معادن و پترولیم امارت اسلامی افغانستان (ریاست تنظیم امور معادن بزرگ) 2 پروژه معادن به مقیاس بزرگ را در ولایات هرات و غور  به تاریخ اول ثور سال 1401 برای  مدت  45 روز  به اعلان . . .

Pagination