محترم عبدالستار عرفان به حیث رئیس مالي و حسابی وزارت معادن و ‍‍پترولیم معرفی گردید

firoz_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۶ - ۹:۶
huh

محترم عبدالستارعرفان فرزند حاجی نعمت الله که از اثر پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره 259 مورخ 5/4/1443 مقام محترم ریاست الوزرا‌ء امارت اسلامی افغانستان  مورخ 4/10/ 1443 توسط محترم نورالله ستانکزی معین سروی جیولوجی رسماْ به صفت رئیس مالی و حسابی به کارمندان آن ریاست معرفی گردید.

محترم عبدالستارعرفان بیش از ۸ سال تجربه کاری در بخش اداری را دارا می باشند.

محترم عبدالستار عرفان ضمن تشکر از اعتماد رهبری وزارت معادن و پترولیم امارت اسلامی افغانستان تعهد نمود که با همکاری کارمندان آنریاست امور کاری را با صداقت پیش خواهد برد.

در پایان رئیس جدید مالی و حسابی تا دفتر کارشان توسط معین سروی و جیولوجی همراهی و برای شان در امور کاری ارزوی موفقیت نمودند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۵:۲۸
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم: هدف اساسی ما ارائه خدمات با کمال صداقت به هموطنان رنجیده ماست شیخ الحدی

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با معینان و روسای مرکز و ولایات در دفتر کارش دیدار نمود. در این جلسه روی قاطعیت کاری، ارائه خدمات همه جانبه و صادقانه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۶ - ۹:۶
Background image

محترم عبدالستار عرفان به حیث رئیس مالي و حسابی وزارت معادن و ‍‍پترولیم معرفی گردید

محترم عبدالستارعرفان فرزند حاجی نعمت الله که از اثر پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره 259 مورخ 5/4/1443 مقام محترم ریاست الوزرا‌ء امارت اسلامی افغانستان  مورخ 4/10/ 1443 توسط. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۹ - ۹:۷
Background image

محترم شفیق الله عمران به حیث رئیس لابراتوارهای وزارت معادن و ‍پترولیم معرفی گردید

محترم شفیق الله عمران فرزند مولوی محمد شرین فارغ رشته تعلیم و تربیه تحصیلات عالی میدان وردگ که از اثر پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره 181 مورخ 28/3/1443 مقام محترم ریاست الوزر. . .

BACK TO NEWS