دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با سرمایه گذار چین

firoz_admin
شنبه ۱۴۰۲/۲/۲۳ - ۱۴:۳۷
سس

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم شنبه مورخ 23 ثور 1402 با هیئت کمپنی کشور چین در دفتر کارش ملاقات نمود.
در این ملاقات مسوولین کمپنی چین در رابطه به فرصت های سرمایه گذاری روی منابع معدنی افغانستان مخصوصاً منابع نفت و گاز صحبت نموده،علاقمندی شان را غرض سرمایه گذاری بالای نفت و گاز در افغانستان ابراز نمودند.
سرپرست وزارت معادن و پترولیم نیز از علاقمندی شرکت های خارجی بالای منابع معدنی افغانستان استقبال نموده گفتند: افغانستان دارای منابع سرشار از نفت و گاز بوده، وزارت معادن و پترولیم بزودی تعدادی از ساحات نفت و گاز دار کشور را به اعلان خواهد سپرد و علاقمندان میتوانند به صورت قانونی در داوطلبی ها اشتراک نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۵:۷
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس شرکت گلبهار

شهاب‌الدین دلاور، سرپرست وزارت معادن و پترولیم در دیدارش با رئیس شرکت گلبهار در رابطه به معادن افغانستان، امنیت سر تا سری صحبت نموده گفتند: از تمام سرمایه گذاران ملی و بین الـمللی در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۵:۴
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با قراردادیان معادن نفرایت دیدار نمود

شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم به ادامه نشست قبلی شان با قراردادیان معادن نفرایت ولایت ننگرهار در دفتر کار شان دیدار نمود.
در این دیدار قراردایان معادن نفرایت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۷:۵۶
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با تعدادی از شخصیت های علمی و فرهنگی افغان مقیم اروپا

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم با تعدادی از شخصیت های علمی و فرهنگی افغان مقیم اروپا در دفتر کارش ملاقات نمود.
در این دیدار شخصیت های علمی و فرهنگی افغان مقیم. . .

BACK TO NEWS