اطلاعیه

firoz_admin
۱۲۳

تاریخ نشر

تاریخ ختم

شایعات در میان مردم، سرمایه گذاران و صفحات اجتماعی  پخش و نشر گردیده که گویا وزارت معادن و پترولیم تعرفه های سرب و جست را توزیع مینماید.
بدینوسیله وزارت معادن و پترولیم ضمن تکذیب این شایعات، به اطلاع تمام سرمایه گذاران و مردم عام میرساند تا از استفاده تعرفه های جعلی بازار جداً خود داری نمایند. در غیر آن آنعده اشخاص و افراد که از تعرفه های جعلی که نزد این وزارت فاقد اعتبار بوده استفاده نمایند برخورد قانونی صورت گرفته به ارگان های امنیتی و استخباراتی معرفی خواهند گردید.

More tenders

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۵۴
Background image

اعلان مجدد دو پروژه معدنکاری مقیاس کوچک

وزارت معادن و پترولیم قرارداد دو پروژه معدنکاری مقیاس کوچک مرمر مربوطات ولایات ارزگان و کندهار را که مشخصات آن ضم جدول میباشد، غرض جلب علاقمندان مجددا به اعلان میسپارد.

علاقمندان . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۵۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  دونوع وسایط پایپ لاین 94.5 کیلومتر پایپ لاین شبرغان – . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۲۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  مقدار 31قلم فلترباب ترانسپورتی  ضرورت تصدی افغان گاز   . . .

Back to tenders