وزیر معادن و پترولیم با استادان و محصلین پوهنتون هرات دیدار نمود

firoz_admin
Tue, Jun 08 2021 8:34 AM
vvv

محمد هارون چخانسوری، وزیر معادن و پترولیم در حالیکه وی را محمد عتیق‌ ذکی، معین پالیسی و تسهیل برنامه‌های استخراجی وزارت همراهی می‌نمود دیروز به پوهنتون هرات رفته و با محصلین و استادان پوهنتون هرات دیدار نمود. در برنامۀ که به همین مناسبت در تالار امیر علی شیر نوایی/پوهنتون هرات تدویر یافته بود، نخست محترم سلطان محمد ترکی معاون علمی پوهنتون هرات ضمن عرض خوش آمدید به وزیر معادن و پترولیم و هیئت همراه‌شان، در مورد برنامه‌ها و فعالیت‌های پوهنتون هرات معلومات مفصل ارایه نموده خواهان همکاری رهبری وزارت معادن و پترولیم در زمینۀ راه‌اندازی برنامه‌های مشترک علمی – تحقیقی و کارآموزی در سکتور صنایع استخراجی برای محصلین پوهنتون هرات شد.

سپس محمد هارون چخانسوری از حضور گرم محصلین در این برنامه تشکری نموده، در مورد برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم برای ایجاد تحرک در سکتور صنایع استخراجی از طریق تنظیم ساختار اداری وزارت معادن و پترولیم، استفاده و مدیریت مؤثر معلومات جیولوجیکی معادن و تطبیق پروژه‌های جدید در سکتور صنایع استخراجی معلومات ارائه نمود. وزیر معادن و پترولیم همچنان در مورد فرصت‌های بالقوه برای جوانان به ویژه محصلین پوهنتون هرات از طریق ایجاد دیپارتمنت نفت و گاز در پوهنتو هرات، تسهیل فرصت‌های کارآموزی برای محصلین در وزارت معادن و پترولیم و سکتور خصوصی و راه‌اندازی برنامه‌های مشترک در بخش تحقیقات علمی در سکتور صنایع استخراجی صحبت نمود. این نشست با طرح پرسش‌ها از جانب محصلین و ارایه پاسخ‌های قناعت بخش از جانب وزیر معادن و پترولیم به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

Tue, Jul 16 2024 2:59 PM
Background image

تدویر جلسه اداری

جلسه اداری تحت ریاست محترم الحاج ملا هدایت الله بدری سرپرست  وزارت معادن و پترولیم دوشنبه مورخ 25/4/1403 با حضورداشت شیخ ضیاءالرحمن الاریوبی معین پلان و پالیسی، روئسا و مسئوولین بخش های. . .

Thu, Jul 11 2024 9:14 AM
Background image

اولین نمایشگاه زمرد ولایت پنجشیر افتتاح گردید

 نمایشگاه سه روزه توسط الحاج محمد آغا حکیم والی ولایت پنجشیر، رئیس معادن این ولایت با حضور داشت وزیر انکشاف دهات، مسؤلین محلی، تجاران ملی، صنعت کاران و رسانه های محترم که در آن داوطلبی. . .

Thu, Jul 11 2024 9:11 AM
Background image

معرفی سرپرست جدید وزارت معادن و پترولیم

محترم الحاج ملا هدایت الله بدری که بر اساس فرمان عالیقدر امیر المومنین شیخ القران و الحدیث مولوي هبةالله آخندزاده حفظه الله  به حیث سرپرست وزارت معادن و پترولیم تعیین گردیده، مورخ 19/4. . .

BACK TO NEWS