وزارت معادن و پترولیم 10 جواز معدنکاری به مقیاس کوچک را به شرکت‌های داخلی اعطا کرد

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۹
قرارداد

وزارت معادن و پترولیم 10 جواز معدنکاری به مقیاس کوچک را مطابق احکام قانون معادن قبل از ظهر امروز به شرکت‌های داخلی اعطا کرد.

در مراسمی‌که به همین مناسبت در تالار کنفرانس‌های وزارت معادن و پترولیم برگزار شده بود، عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم 10 جواز مواد ساختمانی به مقیاس کوچک [مربوط ولایت‌های هرات، غور، دایکندی و بلخ] را به شرکت‌های داخلی اعطا کرد.

در این مراسم که با حضور معینان [سروی‌جیولوجی و پالیسی‌وبرنامه‌ها]، رؤسا و نمایندگان سکتور خصوصی برگزار شده بود، سرپرست وزارت ضمن عرض خیر مقدم به اشتراک کنندگان مجلس بیان داشت: «چون پروسه داوطلبی قراردادهای معدنکاری بر اساس قانون جدید معادن صورت گرفته است لذا سکتور خصوصی در راستای مراعات نمودن معیارات محیط‌زیستی و اجتماعی توجه جدی مبذول داشته و بر تعهدات خویش به جانب وزارت معادن متعهد باشند».

همچنان سرپرست وزرات معادن و پترولیم افزود که اخیراً سایر قراردادهای معدنکاری نیز به شورای عالی اقتصادی ارائه گردیده که عنقریب به تصویب خواهد رسید.

در پایان برنامه جوازهای مذکور توسط سرپرست وزارت معادن و پترولیم به مسؤولین شرکت‌های مذکور اعطا گردید.

#هرات #غور #دایکندی #بلخ #وزارت‌معادن‌و‌پترولیم #MoMP

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۲
Background image

اولین جلسه تیم‌های تخنیکی بین وزارت معادن و پترولیم و شرکت میتل فورتسکیو آسترالیا برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، با اعضای کمپنی میتل فورتسکیو گروپ آسترالیایی از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد. در این ویدیو کنفرانس که محترم عطاء نصیب رئیس واحد تسهیل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۸:۵۱
Background image

۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم در ۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان اشتراک و سخنرانی کرد. در این جلسه برعلاوه اعضای کاری وزارت معادن و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۹:۴۴
Background image

محمد هارون چخانسوری در خطاب به اعضای اتاق صنایع و معادن: برای رسیدن به اهداف مشترک، باید باهم کار نماییم، تا شفافیت و تحرک در سکتور تأمین گردیده و برای مردم فرصت‌های کاری ایجاد گردد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، در دیدار با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن و شماری از اعضای اتاق متذکره، مشکلات و پیشنهادات آن‌ها را در خصوص قانون. . .

BACK TO NEWS