وزارت معادن و پترولیم 10 جواز معدنکاری به مقیاس کوچک را به شرکت‌های داخلی اعطا کرد

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۹
قرارداد

وزارت معادن و پترولیم 10 جواز معدنکاری به مقیاس کوچک را مطابق احکام قانون معادن قبل از ظهر امروز به شرکت‌های داخلی اعطا کرد.

در مراسمی‌که به همین مناسبت در تالار کنفرانس‌های وزارت معادن و پترولیم برگزار شده بود، عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم 10 جواز مواد ساختمانی به مقیاس کوچک [مربوط ولایت‌های هرات، غور، دایکندی و بلخ] را به شرکت‌های داخلی اعطا کرد.

در این مراسم که با حضور معینان [سروی‌جیولوجی و پالیسی‌وبرنامه‌ها]، رؤسا و نمایندگان سکتور خصوصی برگزار شده بود، سرپرست وزارت ضمن عرض خیر مقدم به اشتراک کنندگان مجلس بیان داشت: «چون پروسه داوطلبی قراردادهای معدنکاری بر اساس قانون جدید معادن صورت گرفته است لذا سکتور خصوصی در راستای مراعات نمودن معیارات محیط‌زیستی و اجتماعی توجه جدی مبذول داشته و بر تعهدات خویش به جانب وزارت معادن متعهد باشند».

همچنان سرپرست وزرات معادن و پترولیم افزود که اخیراً سایر قراردادهای معدنکاری نیز به شورای عالی اقتصادی ارائه گردیده که عنقریب به تصویب خواهد رسید.

در پایان برنامه جوازهای مذکور توسط سرپرست وزارت معادن و پترولیم به مسؤولین شرکت‌های مذکور اعطا گردید.

#هرات #غور #دایکندی #بلخ #وزارت‌معادن‌و‌پترولیم #MoMP

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۲
Background image

۳۸ پروژه بزرگ و کوچک معدنکاری و ۱۴۷ پروژه مواد ساختمانی، به داوطلبی سپرده شده است

وزارت معادن و پترولیم در سال مالی ۱۳۹۸، مجموعا ۳۸ پروژه بزرگ و کوچک منرال‌ها و ۱۴۷ پروژه ساحات مواد ساختمانی را در اولویت کاری خود قرار داد و این پروژه ها و ساحات از سوی شورای عالی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۲
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی تدویر جلسه داد

عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی در خصوص پیشبرد کار پروژه تقویت سیستم گازی افغانستان (AGasProject) که با تمویل مالی بانک جهانی روی کار است، تدویر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۴
Background image

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم برگزار شد

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم به منظور تسریع امور کاری وزارت تحت ریاست عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت با اشتراک معین‌های [#سروی‌ جیولوجی، #پالیسی‌ و پلان و #مالی و اداری]،. . .

BACK TO NEWS