وزارت معادن و پترولیم در جلسه ماهانه با شرکای بلند رتبهٔ پروژه‌های هایدروکاربن (نفت و گاز) به سرعت عمل در پروژه‌ها و هماهنگی میان شرکا تأکید کرد

firoz_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۵ - ۷:۶
xxxx

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم از طریق ویدیو کنفرانس در نشست ماهانه شرکای بلند رتبه پروژه‌های نفت‌وگاز شرکت کرد. در این نشست در مورد کار ساختمان پایپ‌لاین گاز شبرغان-مزارشریف [به طول 94.5 کیلومتر]، تشکیل نیروهای محافظتی برای پروژه‌های گاز از طریق تصدی ملی محافظت عامه و پروسه تدارکاتی تجهیزات افغان گاز بحث شد.

محمد هارون چخانسوری گفت: "ما مسئولیت هماهنگی بیشتر میان شرکا را به عهده می‌گیرم، تا پروژه‌های مذکور به موقع تطبیق شوند". وی تاکید کرد که؛ برای تامین شفافیت و موثریت در تمام بخش‌های پروژه‌های مذکور، زمینه را برای ایجاد تحرک مساعد می‌سازیم.

در این نشست، محمد همایون قیومی مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربنا و نمایندگان مشاوریت ارشد مقام ریاست جمهوری در امور حقوقی، وزارت مالیه، د افغانستان برشنا شرکت، بانک جهانی و غضنفر گروپ اشتراک داشتند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۳:۲۶
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار کرد

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با آقای عبدالله الدرداری مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان (UNDP) قبل از ظهر امروز در دفتر کاری‌اش دیدار کرد.

سرپرست وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۱۸
Background image

جلسه مشورتی ماموریت افغانستان برای پروژه تاپی تدویر یافت

جلسه مشترک توسط ویدیو کنفرانس میان حکومت افغانستان، بانک انکشاف آسیایی و شرکت تاپی لمیتد روی تطبیق پروژه تاپی، پیشرفت‌های اخیر در پروژه تاپي در افغانستان، کمک‌های مالی بانک انکشاف. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۳:۳۹
Background image

وزارت معادن و پترولیم از روز ملی بیرق طی مراسمی تجلیل به‌عمل آورد

محمد هارون چخانسوری: رفاه اقتصادی افغانستان، پیشرفت اجتماعی، استفاده موثر از منابع و زندگی مشترک افغان‌ها زیر بیرق ملی از ارزش‌های مهم ما است

وزارت معادن و پترولیم صبح امروز طی مراسمی. . .

BACK TO NEWS