مساعدت مواد غذایی به ارزش 20 هزار دالر از طرف کمپنی MJAM به خوانواده های متضرر سیلاب های اخیر ولایت لوگر

firoz_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۶ - ۲۱:۱۳
عهع

به سلسله همکاریهای کمپنی MJAM به متضررین حوادث طبیعی اخیر، اینبار کمپنی متذکره با 150 خانواده متضرر از سیلاب های اخیر در ولسوالی محمد آغه ولایت لوگر به ارزش 20 هزار دالرامریکائی مواد غذایی مساعدت نمود. 

این مواد غذایی شامل آرد، برنج، روغن، چای، بوره، و نمک می باشد. مراسم اهدای مواد متذکره با اشتراک ولسوال محمد آغه، قوماندان امنیه، رئیس پروژه مس عینک وزارت معادن و پترولیم، رئیس مبارزه با حوادث و مسوولین کمپنی MJAM در مقر ولسوالی محمد آغه برگزار گردید. 

در این مراسم ولسوال محمد آغه به نماینده ازاین ولسوالی از مساعدت کمپنی MJAM دراین مرحله دشواد اظهار سپاس نموده و بر ادامه همچو مساعدت های در سایر نقاط آسیب دیده تاکید نمودند. متعاقبا حافظ ابوبکر امینی، رئیس پروژه مس عینک از اینکه کمپنی MJAM مسولیت های اجتماعی خویش ادا نموده است، ابراز خورسندی نموده و برای پروژه مس عینک آرزوی آینده درخشان نمود. 

 

در اخیر، آقای اوومین، معاون اجرائیوی کمپنی MJAM، به نمایندگی از این کمپنی صحبت نموده و از اینکه این کمپنی توانسته در یک ده گذشته با متضررین حوادث طبیعی در نقاط مختلف کشور کمک کند ابراز خرسندی نمودند. 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۸:۷
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با علما و متخصصین افغان مقیم کشورهای خارج

شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور،سرپرست وزارت معادن و پترولیم با علما و متخصصین افغان چهارشنبه مورخ 17/3/1402 در دفتر کارش دیدار کرد. 
سرپرست وزارت معادن و پترولیم تشریف آوری مهمانان را. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۸:۵
Background image

دیدارسرپرست وزارت معادن و پترولیم با سفیر کشور چین

شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم با حضور داشت معینان و تعدادی از روسا چهارشنبه مورخ 17/3/1402 با  سفیر کشور چین در دفتر کارش دیدار و ملاقات نمود.  
در این نشست. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۸:۵۰
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با یک تن از سرمایه گذاران کشور چین

شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم دوشنبه مورخ ۱۵/۳/۱۴۰۲  با آقای شی سرمایه‌گذار کشور چین در دفتر کارش ملاقات نمود.
در این دیدار دو طرف در مورد سرمایه گذاری بالای. . .

BACK TO NEWS