سرپرست وزارت معادن و پترولیم با والیان هرات و بادغیس دیدار نمود

firoz_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۲۹
سس

شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم در دفتر کار خویش با محترم شیخ الحدیث مولانا نور احمد اسلام جار و مولوی عبدالصمد جاوید والیان هرات و بادغیس دیدار نمود.
سرپرست وزارت معادن و پترولیم تشریف آوری والیان محترم را خیرمقدم گفته، ضمن صحبت در مورد موضوعات مختلف در رابطه به فرصت های سرمایه گذاری روی معادن ولایات متذکره بمنظور جلب و جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال بحث و تبادل نظر نمودند.
والیان هرات و بادغیس مشکلات مردم آن ولایات را با مقام رهبری وزارت شریک نمودند.
سرپرست وزارت معادن و پترولیم به والیان ولایت های متذکره اطمینان داد که رهبری وزارت معادن و پترولیم تلاش می‌نماید تا با در نظرداشت امکانات موجود به مشکلات مردم آن ولایات رسیدگی صورت گیرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۴۶
Background image

سطح استخراج روزانه نفت در حوزه آمو دریا به 1350 تن افزایش یافت

با حفاری و فعال نمودن 6 حلقه چاه جدید در حوزه نفتی آمو دریا مجموع چاه های فعال به 24 حلقه چاه و سطح  استخراج آن  به 1350 تن نفت در روز افزایش یافت.
حوزه نفتی آمو دریا شامل ولایات سرپل،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۶
Background image

‏چهاردهمین داوطلبی زمرد پنجشیر برگزار گردید 

مقدار (٦٨٨٧) قیراط زمرد به مبلغ (٢١٧٢٥٠) دالر امریکایی در چاردهمین داوطلبی زمرد که در تالار مقام ولایت پنجشیر با حضور والی، رئیس معادن و پترولیم، مسوولین ادارات محلی پنجشیر، معدنکاران. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۴
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا دیدار نمود

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم  با محترم سید اکبر یعقوبی رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا و یک تن از سرمایه گذار ایرانی در دفتر کارش ملاقات نمود.
رئیس شرکت زرغون. . .

BACK TO NEWS