سرپرست وزارت معادن  و پترولیم با مسؤولین کمپنی سِلک رود دیدار و ملاقات کرد

firoz_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۴
1236

 عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن  و پترولیم با مسؤولین کمپنی سِلک رود [قراردادی پروژه مس شیدا] در دفتر کارش ملاقات کرد.

در این نشست دو طرف روی پیشرفت‌کار در راستای اکتشاف ظواهر معدنی مس شیدا، مسایل امنیتی وچالش‌های موجود بحث و تبادل نظر نمودند که در آن مسؤولین کمپنی قراردادی ضمن ابراز سپاس از همکاری‌های وزارت معادن و پترولیم خواهان همکاری بیشتر در زمینه گردید.

قابل یادآوریست که ظواهر معدنی  مس شیدا در (65) کيلومترى شهر هرات، در خط مرزی ولسوالی گذره و ادرسکن موقعيت داشته و در حال حاضر جواز اکتشافی پروژه اعطا گردیده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۲
Background image

۳۸ پروژه بزرگ و کوچک معدنکاری و ۱۴۷ پروژه مواد ساختمانی، به داوطلبی سپرده شده است

وزارت معادن و پترولیم در سال مالی ۱۳۹۸، مجموعا ۳۸ پروژه بزرگ و کوچک منرال‌ها و ۱۴۷ پروژه ساحات مواد ساختمانی را در اولویت کاری خود قرار داد و این پروژه ها و ساحات از سوی شورای عالی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۲
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی تدویر جلسه داد

عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی در خصوص پیشبرد کار پروژه تقویت سیستم گازی افغانستان (AGasProject) که با تمویل مالی بانک جهانی روی کار است، تدویر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۴
Background image

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم برگزار شد

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم به منظور تسریع امور کاری وزارت تحت ریاست عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت با اشتراک معین‌های [#سروی‌ جیولوجی، #پالیسی‌ و پلان و #مالی و اداری]،. . .

BACK TO NEWS