جلسه کمیته گزینش برای تعیین اعضای کمیته تخنیکی معادن برگزار گردید

firoz_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۷ - ۹:۳۴
cfdc

در این جلسه، که به ریاست محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم تدویر یافت و هدف آن گزینش اعضای کمیتۀ تخنیکی معادن است، ضمن مسئولین این وزارت، نمایندگان ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری، وزارت‌های مالیه و اقتصاد و کمیسیون اصلاحات اداری وخدمات ملکی اشتراک داشتند.

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با تأکید به درنظر گرفتن ظرفیت این اعضا گفت: هدف عمده ما تعیین انتخاب اعضای با ظرفیت با درنظرداشت منافع ملی کشور و‌ نیازمندی‌های سکتور معادن می‌باشد.

در جریان این جلسه، تصمیم اتخاذ شد تا پروسه استخدام بست‌های کمیته تخنیکی معادن در همکاری با کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی طی مراحل گردد.

قابل ذکر است که کمیته تخنیکی معادن شامل پنج عضو انتصابی بوده که از بخش‌های حقوقی، مالی و تخنیکی استخدام می‌گردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۵
Background image

محمد هارون چخانسوری: بدون دستیابی به معلومات و تحلیل دقیق از معادن خویش، ما قادر به استفاده موثر از این منابع نخواهیم بود

محمد هارون چخانسوری، وزیر معادن و پترولیم، بعد از ظهر امروز، نورالله ستانکزی را منحیث معین سروی جیولوجی به کارمندان این وزارت معرفی نمود. 

در این مراسم، احمد جاوید رسولی رئیس عمومی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۰:۲۸
Background image

۹حوت، روز حمایت از نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور خجسته باد

هئیت رهبری وزارت معادن و پترولیم ۹ حوت، روز حمایت از نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور را به تمام سپاهیان و مدافعین راستین کشور مبارک گفته و از بارگاه ایزد منان برای ایشان نیرو و توانمندی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۲۰:۲
Background image

محمد هارون چخانسوری: تمرکز وزارت معادن و پترولیم در پنج سال آینده روی، توسعه فرصت های سرمایه گذاری، خواهد بود

تحت ریاست محمد هارون چخانسوری وزیر معادن و پترولیم، جلسه‎ی گروپ کاری معادن (Mineral Working Group) از طریق ویدیوکنفرانس دایر گردید. در این جلسه، نمایندگان سفارت های مربوطه، دونر ها،. . .

BACK TO NEWS