جلسه هفته‌وار پلان عملیاتی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان برگزار شد

firoz_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۷
1235

جلسه هفته‌وار پلان عملیاتی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) به ریاست ولی‌الله ځدران معین پالیسی و برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم در اتاق کنفرانس‌های این وزارت برگزار گردید.

در این جلسه روی فعالیت‌های انجام شده پلان عمل ابتکار شفافیت در سال 2019، پلان‌های انجام نشده، درخواست اعتباردهی مجدد افغانستان، تعدیلات گزارش ششم و تهیه گزارش هفتم ابتکار شفافیت بحث صورت گرفته و در اخیر معین وزارت جهت دریافت عضویت دوباره افغانستان در استندرد جهانی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی به اعضای مسؤول در زمینه هدایات لازم را ارائه داشت.

قابل ذکر است که افغانستان از سال ۲۰۱۰ عضویت برنامه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی را دارا بوده و در ماه جنوری سال گذشته میلادی عضویت این کشور به دلیل عدم تطابق با معیارات ابتکار شفافیت صنایع استخراجی (EITI) به تعلیق آمده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۲
Background image

اولین جلسه تیم‌های تخنیکی بین وزارت معادن و پترولیم و شرکت میتل فورتسکیو آسترالیا برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، با اعضای کمپنی میتل فورتسکیو گروپ آسترالیایی از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد. در این ویدیو کنفرانس که محترم عطاء نصیب رئیس واحد تسهیل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۸:۵۱
Background image

۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم در ۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان اشتراک و سخنرانی کرد. در این جلسه برعلاوه اعضای کاری وزارت معادن و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۹:۴۴
Background image

محمد هارون چخانسوری در خطاب به اعضای اتاق صنایع و معادن: برای رسیدن به اهداف مشترک، باید باهم کار نماییم، تا شفافیت و تحرک در سکتور تأمین گردیده و برای مردم فرصت‌های کاری ایجاد گردد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، در دیدار با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن و شماری از اعضای اتاق متذکره، مشکلات و پیشنهادات آن‌ها را در خصوص قانون. . .

BACK TO NEWS