جلسه هفته‌وار پلان عملیاتی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان برگزار شد

firoz_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۷
1235

جلسه هفته‌وار پلان عملیاتی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) به ریاست ولی‌الله ځدران معین پالیسی و برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم در اتاق کنفرانس‌های این وزارت برگزار گردید.

در این جلسه روی فعالیت‌های انجام شده پلان عمل ابتکار شفافیت در سال 2019، پلان‌های انجام نشده، درخواست اعتباردهی مجدد افغانستان، تعدیلات گزارش ششم و تهیه گزارش هفتم ابتکار شفافیت بحث صورت گرفته و در اخیر معین وزارت جهت دریافت عضویت دوباره افغانستان در استندرد جهانی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی به اعضای مسؤول در زمینه هدایات لازم را ارائه داشت.

قابل ذکر است که افغانستان از سال ۲۰۱۰ عضویت برنامه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی را دارا بوده و در ماه جنوری سال گذشته میلادی عضویت این کشور به دلیل عدم تطابق با معیارات ابتکار شفافیت صنایع استخراجی (EITI) به تعلیق آمده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۲
Background image

۳۸ پروژه بزرگ و کوچک معدنکاری و ۱۴۷ پروژه مواد ساختمانی، به داوطلبی سپرده شده است

وزارت معادن و پترولیم در سال مالی ۱۳۹۸، مجموعا ۳۸ پروژه بزرگ و کوچک منرال‌ها و ۱۴۷ پروژه ساحات مواد ساختمانی را در اولویت کاری خود قرار داد و این پروژه ها و ساحات از سوی شورای عالی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۲
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی تدویر جلسه داد

عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی در خصوص پیشبرد کار پروژه تقویت سیستم گازی افغانستان (AGasProject) که با تمویل مالی بانک جهانی روی کار است، تدویر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۴
Background image

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم برگزار شد

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم به منظور تسریع امور کاری وزارت تحت ریاست عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت با اشتراک معین‌های [#سروی‌ جیولوجی، #پالیسی‌ و پلان و #مالی و اداری]،. . .

BACK TO NEWS