جلسه سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس و کارمندان ریاست انسجام و کمیته محافظت معادن وزارت

firoz_admin
شنبه ۱۳۹۹/۴/۷ - ۹:۸
356

 سرپرست وزارت در جلسه با رئیس و کارمندان ریاست انسجام کمیته محافظت معادن وزارت، در مورد محافظت معادن و استخراج غیرقانونی آن بحث و گفتگو کرد.

به اعضای کاری آن ریاست وظیفه سپرده شد تا گزارش مفصل ولایاتی را که در آن استخراج غیر قانونی صورت می‌گیرد، ترتیب نمایند که در نتیجه آن از استخراج غیرقانونی معادن جلوگیری به عمل آمده و عواید آن به مردم و بیت المال سوق داده شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۸:۵۱
Background image

۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم در ۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان اشتراک و سخنرانی کرد. در این جلسه برعلاوه اعضای کاری وزارت معادن و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۹:۴۴
Background image

محمد هارون چخانسوری در خطاب به اعضای اتاق صنایع و معادن: برای رسیدن به اهداف مشترک، باید باهم کار نماییم، تا شفافیت و تحرک در سکتور تأمین گردیده و برای مردم فرصت‌های کاری ایجاد گردد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، در دیدار با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن و شماری از اعضای اتاق متذکره، مشکلات و پیشنهادات آن‌ها را در خصوص قانون. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۲:۳۴
Background image

اقدامات عاجل برای حل مشکلات موجود در پروژه مس عینک روی دست گرفته می‌شود

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با آقای وانگ‌یو سفیر کشور چین مقیم کابل در دفتر کارش دیدار نمود.

در این دیدار در مورد پروژه‌های کشور چین در سکتور صنایع. . .

BACK TO NEWS