معرفی سه تن از روسای جدید وزارت معادن و پترولیم

firoz_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۰:۵۴
dfd

سه تن از روسای جدید که از اثر پیشنهاد مقام وزارت و احکام شماره 75 مورخ 11/3/1443 – 72 مورخ 10/3/1443 امارات اسلامی افغانستان طی مراسمی با حضور محترم دیپلوم انجنیر نورالله ستانکزی معین سروی و جیالوجی به کارمندان این وزرات معرفی گردید.

محترم ستانکزی در مراسم معرفی این روسا گفت که, هر یک مولوی احمد ضیا خاکسار به صفت رئیس منابع بشری محترم مفتی حبیب الله حامد به صفت رئیس اداری و خدمات و محترم فضل الباری بلوچ به حیث رئیس عمومی تنظیم منرال‌ها  تقرر حاصل نموده اند

معین وزارت معادن و پترولیم از روسای جدید التقرر خواست با تمام توان، تلاش ودلسوزی به کشور خدمت نمایند و زمینه های لازم را برای توسعه اقتصادی کشور فراهم نمایند.

در این مراسم روسای جدید وزارت معادن و پترولیم ضمن قدردانی از ایجاد فضای سالم کاری توسط رهبری این وزارت وعده سپردند, با حمایت مقام وزارت با نهایت توان تلا ش می کنند وظایف شان را به وجه حسن و مطابق قوانین امارت اسلامی افغانستان انجام بدهند.

در پایان مراسم روئسای جدید  تا دفتر کار شان توسط هئیات رهبری وزارت معادن و پترولیم همراهی و برای شان در امور کاری آرزوی موفقیت نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۵:۲۸
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم: هدف اساسی ما ارائه خدمات با کمال صداقت به هموطنان رنجیده ماست

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با معینان و روسای مرکز و ولایات در دفتر کارش دیدار نمود. در این جلسه روی قاطعیت کاری، ارائه خدمات همه جانبه و صادقانه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۶ - ۹:۶
Background image

محترم عبدالستار عرفان به حیث رئیس مالي و حسابی وزارت معادن و ‍‍پترولیم معرفی گردید

محترم عبدالستارعرفان فرزند حاجی نعمت الله که از اثر پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره 259 مورخ 5/4/1443 مقام محترم ریاست الوزرا‌ء امارت اسلامی افغانستان  مورخ 4/10/ 1443 توسط. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۹ - ۹:۷
Background image

محترم شفیق الله عمران به حیث رئیس لابراتوارهای وزارت معادن و ‍پترولیم معرفی گردید

محترم شفیق الله عمران فرزند مولوی محمد شرین فارغ رشته تعلیم و تربیه تحصیلات عالی میدان وردگ که از اثر پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره 181 مورخ 28/3/1443 مقام محترم ریاست الوزر. . .

BACK TO NEWS