اعلان 9 ساحه معدنکاری مقیاس کوچک:

firoz_admin
a

تاریخ نشر

تاریخ ختم

وزارت معادن و پترولیم به تعداد 9 ساحه معدنکاری مقیاس کوچک را که در ولایات میدان وردگ، کندهار، ارزگان، پروان و لوگر موقعیت دارد، غرض آگاهی علاقمندان به اعلان میسپارد.

علاقمندان میتوانند درخواست شان را اعتبار از تاریخ 19/2/1402 الی 18/3/1402 به ریاست عمومی تنظیم منرالها ارایه نموده، بعد از ملااحظه شرایط میتوانند شرطنامه را در بدل قیمت تعیین شده بدست بیآورند. قابل تذکر میدانیم که بعد از میعاد تعیین شده درخواست علاقمندان پذیرفته نمیشود. ( جدول ساحات اعلان شده )

More tenders

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۵۴
Background image

اعلان مجدد دو پروژه معدنکاری مقیاس کوچک

وزارت معادن و پترولیم قرارداد دو پروژه معدنکاری مقیاس کوچک مرمر مربوطات ولایات ارزگان و کندهار را که مشخصات آن ضم جدول میباشد، غرض جلب علاقمندان مجددا به اعلان میسپارد.

علاقمندان . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۵۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  دونوع وسایط پایپ لاین 94.5 کیلومتر پایپ لاین شبرغان – . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۲۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  مقدار 31قلم فلترباب ترانسپورتی  ضرورت تصدی افغان گاز   . . .

Back to tenders