عنایت الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مسوولین کمپنی پیمان‌کار پروژه مس عینک (MJAM) دیدار و ملاقات کرد

firoz_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۸:۴۳
fds

عنایت الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم، روز گذشته با مسوولین کمپنی پیمان‌کار پروژه مس عینک (MJAM) پیرامون آغاز کار اجرایی پروژه مذکور در دفتر کارش دیدار و ملاقات کرد.

در این ملاقات، سرپرست وزارت عملی‌سازی پروژه عینک را از اولویت‌های عمده دولت افغانستان قلمداد کرده و هر دو طرف به تعهدات خود پیرامون آغاز هر چه زودتر فعالیت اجرایی این پروژه تأکید کردند.

#عینک #وزارت_معادن_و_پترولیم #MoMP

---

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۵ - ۷:۸
Background image

وزارت معادن و پترولیم برای انکشاف و مصئونیت معلومات جامع درمورد معادن و هایدروکارین ها (نفت و گاز)، سیستم الکترونیکی منظم یا سیستم مدیریت معلومات را ایجاد می کند

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم، نخستین نشست کاری را با تیم اجرایی و حمایتی بانک جهانی از طریق ویدیو کنفرانس در مورد پروژه‌های هایدروکاربن (نفت و گاز) و توسعه سکتور. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۵ - ۷:۶
Background image

وزارت معادن و پترولیم در جلسه ماهانه با شرکای بلند رتبهٔ پروژه‌های هایدروکاربن (نفت و گاز) به سرعت عمل در پروژه‌ها و هماهنگی میان شرکا تأکید کرد

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم از طریق ویدیو کنفرانس در نشست ماهانه شرکای بلند رتبه پروژه‌های نفت‌وگاز شرکت کرد. در این نشست در مورد کار ساختمان پایپ‌لاین گاز شبرغان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۲:۴۱
Background image

وزارت معادن و پترولیم از ظرفیت‌های علمی پوهنتون پولی‌تخنیک کابل جهت ایجاد تحرک در سکتور معادن استفاده می‌نماید

وزارت معادن و پترولیم به خاطر ایجاد تحرک لازم در سکتور معادن و استفاده از تجارب نیروی اکادمیک، قراردادهای مشورتی را با تعدادی از اساتید پیشین و فعلی پوهنتون پولی‌تخنیک کابل امضا کرده. . .

BACK TO NEWS