سرپرست وزارت معادن و پترولیم: هدف اساسی ما ارائه خدمات با کمال صداقت به هموطنان رنجیده ماست

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۵:۲۸
2

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با معینان و روسای مرکز و ولایات در دفتر کارش دیدار نمود. در این جلسه روی قاطعیت کاری، ارائه خدمات همه جانبه و صادقانه تاکید صورت گرفت.

سرپرست وزارت معادن و پترولیم در سخنانش گفت: ما مسوولیت سنگین را به دوش داریم. ارائه خدمات فراگیر و صادقانه میتواند باعث رشد اقتصاد کشور گردد و سطح عواید ملی را بالا ببرد. باید یک سیستم مرکزی را ایجاد نماییم تا همه مسوول پاسخ دهی به آن باشد.

وی افزود: هر فردی که در این وزارت مسوولیتی را به عهده دارد، مکلف به ارائه خدمات صادقانه است. این امر الهی است تا در امور کاری خویش از کمال صداقت کار بگیریم و این ملت شریف را از غربت و مشکلات اقتصادی بکشیم.

در پایان جلسه، به تمام مسوولین وظیفه سپرده شد تا از غفلت وظیفوی جلوگیری نمایند و در ارائه خدمات برخورد صادقانه بکنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۵
Background image

جلسه ویدیو کنفرانس سرپرست وزارت معادن و پترولیم با اعضای هئیت شرکت قراردادی MCC - MJAM

محترم شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم مورخ 22/10/1400  با حضور داشت محترمان: نورالله ستانکزی معین سروی جیولوجی، فضل‌الباری بلوچ رئیس عمومی تنظیم منرال‌ها، سید. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۷
Background image

داوطلبی معادن سنگ مرمرچهار بلاک  ولسوالی شاولی کوت ولایت قندهار برگزار گردید

وزارت معادن وپترولیم داوطلبی معادن سنگ مرمرچهار بلاک  ولسوالی شاولی کوت ولایت قندهار را به تاریخ 23/10/1400 در دفترجلسات مقام وزارت به گونه شفاف برگزار نمود.

شیخ الحدیث شهاب الدین. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۲
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم از ریاست معادن ولایت کابل

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن وپترولیم و مولوی مطیع الله حقیانی رئیس عمومی دفتر با تعداد از همراهان شان، امروز صبح مورخ 22/10/ 1400 از ریاست های معادن کابل ، تفتیش. . .

BACK TO NEWS