سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار کرد

firoz_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۳:۲۶
ff

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با آقای عبدالله الدرداری مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان (UNDP) قبل از ظهر امروز در دفتر کاری‌اش دیدار کرد.

سرپرست وزارت معادن و پترولیم روی تنظیم برنامه‌ها و عیارسازی ظرفیت‌های تخنیکی بر اساس نقشه راه سکتور معادن صحبت کرد و همچنان در مورد برنامه‌های جدید وزارت به منظور ایجاد شفافیت، تحرک و سرعت در سکتور معادن معلومات ارائه کرد.

سپس آقای عبدالله الدرداری، مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد (UNDP) به سرپرست وزارت معادن و پترولیم در امورات کاری آرزوی موفقیت کرده و از همکاری های ایشان در عرصه های تخنیکی اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۴:۵۵
Background image

اعلامیه وزارت معادن و پترولیم به مناسبت روز جهانی دسترسی به اطلاعات

برای بقاء و تقویت نظام جمهوری نیاز است که، دسترسی به اطلاعات به عنوان یک حق برای مردم آسان گردد. برای اینکه مردم نیازهای خود را در برنامه‌های حکومت حس نمایند، ضرورت است که به معلومات. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۶ - ۱۴:۹
Background image

جلسه هماهنگی به منظور شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سکتور معادن افغانستان برگذار گردید

حسین‌داد شفایی معین سروی‌جیولوجی وزارت معادن و پترولیم با محترم سعیدجان ځدران معاون تحقیق و توسعه واحد تسهیل سرمایه‌گذاری ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری پیرامون هماهنگی در خصوص. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۲
Background image

اولین جلسه تیم‌های تخنیکی بین وزارت معادن و پترولیم و شرکت میتل فورتسکیو آسترالیا برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، با اعضای کمپنی میتل فورتسکیو گروپ آسترالیایی از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد. در این ویدیو کنفرانس که محترم عطاء نصیب رئیس واحد تسهیل. . .

BACK TO NEWS