سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مسؤولین شرکت معدن‌کاری (Silk Road) دیدار کرد

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۳
سس

محترم عنایتالله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم بعد از ظهر دیروز با محترم سمیع‌الدین صدیقی رئیس شرکت معدن‌کاری (Silk Road)، قراردادی پروژه مس شیدا در دفتر کارش دیدار و ملاقات کرد.

هدف از این دیدار، بحث و گفتگو در رابطه به پیشرفت‌ها و موضوعات مرتبط به پروژه مس شیدا بوده که در زمینه شرکت متذکره از آمادگی‌های لازم این شرکت برای آغاز کار اکتشافی این پروژه به مقام وزارت اطمینان داد.

ظواهر معدنی مس شیدا در خط مرزی ولسوالی ادرسکن و گذره ولایت هرات واقع شده که قرار است شرکت مذکور حدود (21.3) میلیون دالر امریکایی را در مدت سه سال مرحله اکتشاف این پروژه هزینه نماید.

 

#هرات #مس‌شیدا #وزارت_معادن_و_پترولیم #MoMP

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۸:۳۲
Background image

محمد هارون چخانسوری: "ما زمینه را برای مشارکت مردم در سکتور معادن فراهم می‌نماییم"

بعد از ظهر امروز جلسه مشترک وزارت معادن و پترولیم و اداره مستقل ارگان‌های محل، بر اساس مصوبه کابینه، با والیان 34 ولایت و رئیس‌های معادن ولایات از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در آغاز. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۸:۲۹
Background image

وزارت معادن و پترولیم با وزارت دولت در امور شهدا و معلولین تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

بر اساس این تفاهم‌نامه، وزارت معادن و پترولیم برای رسیدن به خودکفایی، مشارکت اجتماعی، رسیدگی به مشکلات و چالش‌ها و تغییر زندگی اجتماعی معلولین؛ فرصت‌های شغلی را برای معلولین و ورثه شهدا. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۷:۵۳
Background image

محمد هارون چخانسوری: "اگر مقروضین در مدت ۳۰ روز آینده تمامی مقروضیت های خویش را پرداخت نه نمایند، از سوی این وزارت به کمیسیون حصول قروض دولت در لوی څارنوالی معرفی میگردند"

جلسه مشترک حصول قروضِ عواید معادن، بعد از ظهر امروز به ریاست محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با حضورداشت محترم قیس باوری، مرستیال لوی څارنوالی در امور مبارزه با فساد. . .

BACK TO NEWS