رئیس جدید معادن ولایت کنرمعرفی گردید

firoz_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۱:۱۰
m

مرتضی واحدی رئیس جدید التقرر معادن ولایت کنر از جانب  محمد حمید یوسفی معین مالی و اداری و برشنا شیرزی معاون ولایت کنر به کارمندان آن ریاست با حضور داشت معاونین، روسآ، نماینده گان شورای ولایتی و اتاق تجارت در آن ولایت رسمآ معرفی گردید.

دراین نشست معین مالی و اداری ضمن معرفی رئیس جدید، تعهدات شانرا در راستای ایجاد مرکز پروسس سنگ های قیمتی ونیمه قیمتی و ایجاد تسهیلات لازم برای سرمایه گذاران در ولایت کنر وعده سپرد.

محترم یوسفی گفت : با توجه به تلاش های وزارت، طرز العمل تسهیل سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی از سوی شورای عالی اقتصادی تایید گردید . با تایید این طرز العمل برعلاوه بلندرفتن ارزش سنگ های قیمتی ونیمه قیمتی،  تهسیلات لازم به سرمایه گذاران فراهم گردیده و از استخراج خود سر و فرار عواید نیز جلوگیری به عمل می آید.

وی اضافه کرد: به اساس طرح جدید، سرمایه گزاران میتوانند با تکس کم از وزارت، جواز بین المللی را بدست آورند. و در بازار های بین المللی مواد معدنی را  بنام کشور خود به فروش برسانند.

وی گفت: ولایت کنر دارای معادن زیرزمینی زیادی است که باعث توسعه و رشد اقتصاد و افزایش عواید ملی در کشور می شود.  

محترم یوسفی ضمن معلومات در مورد برنامه های وزارت معادن وپترولیم، از داوطلبی و قرارداد چندین پروژه مهم نیزدراین ولایت خبر داد .

بعدآ شیرزی معاون ولایت کنر ضمن اشاره براصل تغییر و تبدیل در ادارات، از خدمات رئیس پیشن معادن این ولایت ابراز امتنان نموده و برای آقای واحدی در تمام امور محوله آرزو موفقیت نموده و خواهان تغییرات مثبت کاری شدند.

بعدآ واصف الله واصفی معاون والی کنر، معین شرکت برق، رییس شورای ولایتی هریک به نوبه خویش از رهبری وزارت معادن وپترولیم ابراز سپاس نمود و خواهان همکاری های بیشتر در راستای مرکزپروسس سنگ ها و سایر پروژه در این ولایت شدند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۴۶
Background image

سطح استخراج روزانه نفت در حوزه آمو دریا به 1350 تن افزایش یافت

با حفاری و فعال نمودن 6 حلقه چاه جدید در حوزه نفتی آمو دریا مجموع چاه های فعال به 24 حلقه چاه و سطح  استخراج آن  به 1350 تن نفت در روز افزایش یافت.
حوزه نفتی آمو دریا شامل ولایات سرپل،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۶
Background image

‏چهاردهمین داوطلبی زمرد پنجشیر برگزار گردید 

مقدار (٦٨٨٧) قیراط زمرد به مبلغ (٢١٧٢٥٠) دالر امریکایی در چاردهمین داوطلبی زمرد که در تالار مقام ولایت پنجشیر با حضور والی، رئیس معادن و پترولیم، مسوولین ادارات محلی پنجشیر، معدنکاران. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۴
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا دیدار نمود

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم  با محترم سید اکبر یعقوبی رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا و یک تن از سرمایه گذار ایرانی در دفتر کارش ملاقات نمود.
رئیس شرکت زرغون. . .

BACK TO NEWS