دیدار سر پرست وزارت معادن و پترولیم با نماینده کمپنی گوچین Gochin

firoz_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۲۴ - ۱۷:۲۷
56

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم پنج شنبه مورخ ۲۴/۱/۱۴۰۲ با نماینده کمپنی گوچین Gochin در دفتر کاری خویش ملاقات نمود .

نماینده کمپنی مذکور ضمن تشکر از رهبری وزارت معادن و پترولیم خواهان سرمایه گذاری در بخش معادن لتیم افغانستان شده گفت : میخواهد به مبلغ 10 ملیارد دالر را روی معادن لیتم افغانستان سرمایه گذاری نماید که از این بابت برای بیشتر 120 هزار نفر به شکل مستقیم و یک ملیون نفر به شکل غیر مستقیم زمینه اشتغال فراهم خواهد شد . 

سرپرست وزارت معادن و پترولیم ضمن استقبال از علاقمندی سرمایه گذاری کمپنی مذکور بالای لتیم افغانستان گفت: معادن لتیم یکی از معادن کم یاب در سطح جهان است و چشم امید تمام افغان ها روی معادن لتیم و دیگر معادن کشور است، وزارت معادن و پترولیم مصمم است که معادن لتیم و تمام معادن کشور را مطابق قانون معادن به قرارداد بسپارد .

در اخیر شرکت چینایی پیشنهاد نمود که اگر قرار داد معادن لتیم به آنها سپرده شود تونل سالنگ را در ظرف هفت ماه ترمیم و یک تونل جدید دیگر در سالنگ حفر میکنند همچنان تاکید کردند صد در صد پروسس آن در داخل افغانستان صورت می گیرد و برای پروسس آن ایجاد یک بند برق و شاهراه نورستان ، کنر الی لغمان را قیریزی می نماید .

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۵:۷
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس شرکت گلبهار

شهاب‌الدین دلاور، سرپرست وزارت معادن و پترولیم در دیدارش با رئیس شرکت گلبهار در رابطه به معادن افغانستان، امنیت سر تا سری صحبت نموده گفتند: از تمام سرمایه گذاران ملی و بین الـمللی در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۵:۴
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با قراردادیان معادن نفرایت دیدار نمود

شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم به ادامه نشست قبلی شان با قراردادیان معادن نفرایت ولایت ننگرهار در دفتر کار شان دیدار نمود.
در این دیدار قراردایان معادن نفرایت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۷:۵۶
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با تعدادی از شخصیت های علمی و فرهنگی افغان مقیم اروپا

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم با تعدادی از شخصیت های علمی و فرهنگی افغان مقیم اروپا در دفتر کارش ملاقات نمود.
در این دیدار شخصیت های علمی و فرهنگی افغان مقیم. . .

BACK TO NEWS