دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با کارمندان

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۱۲:۴۶
ww

شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم سه شنبه مورخ 1/9/1401  طی نشستی با کارمندان این وزارت که به مقطع ماستری تحصیل نموده اند دیدار نمود.
در این دیدار، که انجنیر وحیدالله حلیمی معین تخنیکی، شیخ ضیاءالرحمن الاریوبی معین پالیسی و پلان و شماری از روسای وزارت نیز اشتراک داشتند، سرپرست وزارت در نخست برای کارمندان در تمام امور محوله آرزوی موفقیت نموده علاوه کرد باید کارمندان این وزارت برای رسیدن به اهداف وزارت معادن و پترولیم بیش از پیش سعی و تلاش نمایند. همچنین تذکر داد که تمام کارمندان باید بیشتر از گذشته در راستای تحقق اهداف و رشد اقتصادی کشور تلاش نمایند.
سرپرست وزارت معادن و پترولیم کارمندان ماستر را سرمایه های کشور خوانده و گفت کوشش میکنیم تمام کارمندان بخصوص کسانی که با سعی و تلاش توانسته اند سند ماستری را بدست بیاورند مطابق به رشته تحصیل شان در مربوطات این وزارت ایفای وظیفه نمایند.
  
در اخیر پیرامون پیامدهای بد فساد اداری صحبت کرد و از کارمندان وزارت خواست تا در امور روزمره خویش تقوا را اختیار نموده  و مسئولیت های ایمانی و وجدانی خویش را در مبارزه با فساد اداری ادا نمایند

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۲:۵۱
Background image

داوطلبی  5 ساحه معادن کرومایت ولایات خوست و پکتیا برگزار گردید

وزارت معادن و پترولیم داوطلبی معادن کرومایت پنج ساحه در ولایات خوست و پکتیا را یکشنبه مورخ 13/9/1401 با حضور رسانه ها در تالار کنفرانسهای وزارت معادن و پترولیم به گونه شفاف برگزار نمود.. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۳۹
Background image

جلسه اداری وزارت معادن و پترولیم برگزار گردید

جلسه اداری وزارت معادن و پترولیم تحت ریاست شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم با حضور معینان سروی جیولوجی، پلان و پالیسی، مالی و اداری و روئسای این وزارت چهارشنبه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۴:۱۷
Background image

داوطلبی فروش هفتاد هزارتن نمک جغله

داوطلبی 70000 هفتاد هزارتن نمک جغله ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب سه شنبه مؤرخ 8/9/1401 در دفتر کنفرانس های این وزارت به‌گونه شفاف برگزارگردید.

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت. . .

BACK TO NEWS