جلسه اداری وزارت معادن و پترولیم تدویر گردید

firoz_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۸:۴۶
زز

جلسه اداری تحت ریاست شیخ‌الحدیث شهاب‌الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم با اشتراک شیخ ضیاءالرحمن الاریوبی معین پلان و پالیسی، روسا و آمرین بخش های مختلف در صالون جلسات وزارت دایر گردید.
سرپرست وزارت معادن و پترولیم، برگزاری این نشست را جهت آگاهی روسا و آمرین وزارت از پیشرفت و شفافیت در کارها با اهمیت خوانده، از آنان خواست تا در زمینه تطبیق به موقع فعالیت ها توجه نمایند. 
متعاقبأ شماری از روئسا از پیشرفت و کارکردهای ریاست های مربوطه گزارش دادند. 
در اخیر مشکلات و پیشنهادهای اشتراک کنندگان از جانب سرپرست وزارت استماع گردیده، تاکید روی پیشرفت و شفافیت در کارها نمودند و برای جستجوی راه حل به مشکلات موجود هدایات لازم صادر گردید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۴۶
Background image

سطح استخراج روزانه نفت در حوزه آمو دریا به 1350 تن افزایش یافت

با حفاری و فعال نمودن 6 حلقه چاه جدید در حوزه نفتی آمو دریا مجموع چاه های فعال به 24 حلقه چاه و سطح  استخراج آن  به 1350 تن نفت در روز افزایش یافت.
حوزه نفتی آمو دریا شامل ولایات سرپل،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۶
Background image

‏چهاردهمین داوطلبی زمرد پنجشیر برگزار گردید 

مقدار (٦٨٨٧) قیراط زمرد به مبلغ (٢١٧٢٥٠) دالر امریکایی در چاردهمین داوطلبی زمرد که در تالار مقام ولایت پنجشیر با حضور والی، رئیس معادن و پترولیم، مسوولین ادارات محلی پنجشیر، معدنکاران. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۸:۲۴
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا دیدار نمود

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم  با محترم سید اکبر یعقوبی رئیس شرکت زرغون فولاد آسیا و یک تن از سرمایه گذار ایرانی در دفتر کارش ملاقات نمود.
رئیس شرکت زرغون. . .

BACK TO NEWS