برنامه آگاهی‌دهی از چگونگی فعالیت پورتال شفافیت معادن برگزار شد

firoz_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۵
zzz

برنامه آگاهی دهی از چگونگی فعالیت پورتال شفافیت معادن توسط ریاست کادستر معادن و به همکاری سازمان توسعه عواید (Revenue Development Foundation) با اشتراک نماینده‌های سکتور خصوصی، جامعه مدنی، اتاق‌ صنایع و معادن و کارمندان وزارت معادن و پترولیم در تالار کنفرانس‌های این وزارت برگزار گردید.

محتوای این سیمینار معرفی پورتال شفافیت وزارت معادن و پترولیم، مزایا و فواید پورتال شفافیت برای سرمایه‌گزاران و تأمین شفافیت در سکتور صنایع استخراجی افغانستان از طریق سیستم‌های MCAS ( Mining Cadaster Administration System) و NTRS (Non-Tax Revenue System) تشکیل می‌دهد.

دراخیر نظریات و پیشنهادات نماینده‌گان سکتور خصوصی و جامعه مدنی در رابطه به تجدید پورتال شفافیت دریافت و برنامه اختتام یافت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۲
Background image

۳۸ پروژه بزرگ و کوچک معدنکاری و ۱۴۷ پروژه مواد ساختمانی، به داوطلبی سپرده شده است

وزارت معادن و پترولیم در سال مالی ۱۳۹۸، مجموعا ۳۸ پروژه بزرگ و کوچک منرال‌ها و ۱۴۷ پروژه ساحات مواد ساختمانی را در اولویت کاری خود قرار داد و این پروژه ها و ساحات از سوی شورای عالی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۲
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی تدویر جلسه داد

عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم با نمایندگان بانک جهانی در خصوص پیشبرد کار پروژه تقویت سیستم گازی افغانستان (AGasProject) که با تمویل مالی بانک جهانی روی کار است، تدویر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۴
Background image

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم برگزار شد

هشتمین جلسه هیئت رهبری وزارت معادن و پترولیم به منظور تسریع امور کاری وزارت تحت ریاست عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت با اشتراک معین‌های [#سروی‌ جیولوجی، #پالیسی‌ و پلان و #مالی و اداری]،. . .

BACK TO NEWS