برنامه آگاهی‌دهی از چگونگی فعالیت پورتال شفافیت معادن برگزار شد

firoz_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۵
zzz

برنامه آگاهی دهی از چگونگی فعالیت پورتال شفافیت معادن توسط ریاست کادستر معادن و به همکاری سازمان توسعه عواید (Revenue Development Foundation) با اشتراک نماینده‌های سکتور خصوصی، جامعه مدنی، اتاق‌ صنایع و معادن و کارمندان وزارت معادن و پترولیم در تالار کنفرانس‌های این وزارت برگزار گردید.

محتوای این سیمینار معرفی پورتال شفافیت وزارت معادن و پترولیم، مزایا و فواید پورتال شفافیت برای سرمایه‌گزاران و تأمین شفافیت در سکتور صنایع استخراجی افغانستان از طریق سیستم‌های MCAS ( Mining Cadaster Administration System) و NTRS (Non-Tax Revenue System) تشکیل می‌دهد.

دراخیر نظریات و پیشنهادات نماینده‌گان سکتور خصوصی و جامعه مدنی در رابطه به تجدید پورتال شفافیت دریافت و برنامه اختتام یافت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۲
Background image

اولین جلسه تیم‌های تخنیکی بین وزارت معادن و پترولیم و شرکت میتل فورتسکیو آسترالیا برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، با اعضای کمپنی میتل فورتسکیو گروپ آسترالیایی از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد. در این ویدیو کنفرانس که محترم عطاء نصیب رئیس واحد تسهیل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۸:۵۱
Background image

۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) برگزار شد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم در ۴۸مین جلسه گروپ چندجانبه ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان اشتراک و سخنرانی کرد. در این جلسه برعلاوه اعضای کاری وزارت معادن و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۹:۴۴
Background image

محمد هارون چخانسوری در خطاب به اعضای اتاق صنایع و معادن: برای رسیدن به اهداف مشترک، باید باهم کار نماییم، تا شفافیت و تحرک در سکتور تأمین گردیده و برای مردم فرصت‌های کاری ایجاد گردد

محمد هارون چخانسوری سرپرست وزارت معادن و پترولیم، در دیدار با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن و شماری از اعضای اتاق متذکره، مشکلات و پیشنهادات آن‌ها را در خصوص قانون. . .

BACK TO NEWS