افزایش 35 درصدی تولیدات سنگ مرمر ولایت هرات

firoz_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۸
35

ریاست معادن هرات از افزایش 35 درصدی تولیدات سنگ مرمر این ولایت در سال مالی 1398 خبر می‌دهد.

ضیاالحق پوپل رئیس معادن ولایت هرات، تولیدات سنگ مرمر این ولایت را 51215 تن در سال 1398 دانسته و بیان داشت که «مجموعه آمار تولیدات سنگ مرمر این سال نسبت به سال مالی 1397 مقدار 13463 تن افزایش را نشان می‎دهد».

همچنان تذکر داد که این ارقام نشان دهنده‌ی 35 درصد افزایش تولیدات سنگ مرمر سال مالی 1398 نظر به سال قبل بوده که فیصدی افزایش تولیدات آن امیدواری بیشتر را نشان می‌دهد.

وزارت معادن و پترولیم متعهد است تا در سال جاری این رقم را بیشتر افزایش داده و به عنوان چشمه‌های عایداتی کشور، زمینه رشد اقتصاد ملی را فراهم نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۳:۲۶
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار کرد

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با آقای عبدالله الدرداری مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان (UNDP) قبل از ظهر امروز در دفتر کاری‌اش دیدار کرد.

سرپرست وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۱۸
Background image

جلسه مشورتی ماموریت افغانستان برای پروژه تاپی تدویر یافت

جلسه مشترک توسط ویدیو کنفرانس میان حکومت افغانستان، بانک انکشاف آسیایی و شرکت تاپی لمیتد روی تطبیق پروژه تاپی، پیشرفت‌های اخیر در پروژه تاپي در افغانستان، کمک‌های مالی بانک انکشاف. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۳:۳۹
Background image

وزارت معادن و پترولیم از روز ملی بیرق طی مراسمی تجلیل به‌عمل آورد

محمد هارون چخانسوری: رفاه اقتصادی افغانستان، پیشرفت اجتماعی، استفاده موثر از منابع و زندگی مشترک افغان‌ها زیر بیرق ملی از ارزش‌های مهم ما است

وزارت معادن و پترولیم صبح امروز طی مراسمی. . .

BACK TO NEWS