اعلان مجدد داوطلبی فروش روزانه مقدار  3000 الی 100000 متر مکعب گاز طبیعی

firoz_admin
dd

تاریخ نشر

تاریخ ختم

ریاست تصدی افغان گاز در نظر دارد تا فروش روزانه مقدار 3000 الی 100000 متر مکعب گاز طبیعی خویش را برای دستگاه‌های گاز طبیعی فشرده (CNG) به بار سوم به داوطلبی بسپارد از واجدین شرایط دعوت بعمل می آید تا در داوطلبی فروش مقدار 3000 الی 100000 متر مکعب گاز طبیعی برای دستگاه‌های گاز طبیعی فشرده (CNG) اشتراک ورزیده نقل شرطنامه داوطلبی را از ریاست تصدی افغان گاز و ریاست عمومی تنظیم هایدروکاربن های وزارت معادن و پترولیم دریافت نموده و آفرهای خویش را مطابق شرطنامه و طبق قانون تدارکات و طرزالعمل مربوطه از تاریخ نشر اعلان به تاریخ 14/11/1443 الی 27/11/1443 ساعت 4 بعد از ظهر به دست آورده میتوانند. آفرهای های ناوقت رسیده و انترنتی قابل پذیرش نمی باشد.
جلسه آفرگشایی بعد از میعاد تعین شده ساعت 10:00 بجه قبل از ظهر به تاریخ 28/11/1443 در مقر وزارت معادن و پترولیم دایر میگردد.
تضمین آفر بشکل بانک گرانتی و یا پول نقد مبلغ (438.000) چهارصد و سی و هشت هزار افغانی اهلیت داوطلبی می باشد.

More tenders

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۵۴
Background image

اعلان مجدد دو پروژه معدنکاری مقیاس کوچک

وزارت معادن و پترولیم قرارداد دو پروژه معدنکاری مقیاس کوچک مرمر مربوطات ولایات ارزگان و کندهار را که مشخصات آن ضم جدول میباشد، غرض جلب علاقمندان مجددا به اعلان میسپارد.

علاقمندان . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۵۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  دونوع وسایط پایپ لاین 94.5 کیلومتر پایپ لاین شبرغان – . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۱:۲۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  مقدار 31قلم فلترباب ترانسپورتی  ضرورت تصدی افغان گاز   . . .

Back to tenders