اطــــــــــــــــــــــــــلاعیه- تمدید

firoz_admin
qq

تاریخ نشر

تاریخ ختم

ریاست تنظیم امور معادن بزرگ، وزارت معادن و پترولیم یک پروژه سمنت التمور ولایت لوگر را از بتاریخ ۳ اسد ۱۴۰۲ الی ۱۱ سنبله ۱۴۰۲ به اعلان داوطلبی سپرده بود.

نظر به تقاضای یک تعداد شرکت ها و حسب لوزم دید مقامات محترم اینوزارت پروژه متذکره از تاریخ  ۱۲ سنبله ۱۴۰۲ الی ۲۱ سنبله ۱۴۰۲ اعلان داوطلبی تمدید گردیده است. تمامی شرکت های علاقمند میتوانند اسناد پروژه متذکره را از آمریت ارزیابی و داوطلبی ریاست تنظیم امور معادن بزرگ و یا از این لینک ((http://lsmmd.momp.gov.af/ بدست بیاورد و بعد از خانه پری به به ریاست  فوق الذکر الی تاریخ ۲۱ سنبله ۱۴۰۲ تسلیم نماید.

More tenders

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۰:۷
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت معادن و پترولیم در نظر دارد، قرارداد تدارک  مقدار 1500 کیلوگرام پودر سلفانول مارک 80  ضرورت تصدی . . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۱۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد:

بدینوسیله به تأسی از ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، که وزارت معادن  پترولیم در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک ۱۲ قلم مواد ساختمانی ضرورت پروژه 94،5کیلومتر . . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۱:۴۷
Background image

اعلان (1) ساحه معدنکاری مقیاس کوچک

وزارت معادن و پترولیم به تعداد (1)ساحه معدنکاری مقیاس کوچک را که در ولایت  میدان وردک موقعیت دارد، غرض آگاهی علاقه‌مندان به اعلان میسپارد.

علاقه‌مندان میتوانند درخواست شان را اعتبار از . . .

Back to tenders