مساعدت مواد غذایی به ارزش 20 هزار دالر از طرف کمپنی MJAM به خوانواده های متضرر سیلاب های اخیر ولایت لوگر

firoz_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۶ - ۲۱:۱۳
عهع

به سلسله همکاریهای کمپنی MJAM به متضررین حوادث طبیعی اخیر، اینبار کمپنی متذکره با 150 خانواده متضرر از سیلاب های اخیر در ولسوالی محمد آغه ولایت لوگر به ارزش 20 هزار دالرامریکائی مواد غذایی مساعدت نمود. 

این مواد غذایی شامل آرد، برنج، روغن، چای، بوره، و نمک می باشد. مراسم اهدای مواد متذکره با اشتراک ولسوال محمد آغه، قوماندان امنیه، رئیس پروژه مس عینک وزارت معادن و پترولیم، رئیس مبارزه با حوادث و مسوولین کمپنی MJAM در مقر ولسوالی محمد آغه برگزار گردید. 

در این مراسم ولسوال محمد آغه به نماینده ازاین ولسوالی از مساعدت کمپنی MJAM دراین مرحله دشواد اظهار سپاس نموده و بر ادامه همچو مساعدت های در سایر نقاط آسیب دیده تاکید نمودند. متعاقبا حافظ ابوبکر امینی، رئیس پروژه مس عینک از اینکه کمپنی MJAM مسولیت های اجتماعی خویش ادا نموده است، ابراز خورسندی نموده و برای پروژه مس عینک آرزوی آینده درخشان نمود. 

 

در اخیر، آقای اوومین، معاون اجرائیوی کمپنی MJAM، به نمایندگی از این کمپنی صحبت نموده و از اینکه این کمپنی توانسته در یک ده گذشته با متضررین حوادث طبیعی در نقاط مختلف کشور کمک کند ابراز خرسندی نمودند. 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۴:۳۷
Background image

دیدار معین تخنیکی این وزارت از ولایات شمالی کشور

انجنیر وحید الله حلیمی معین تخنیکی وزارت معادن و پترولیم هفته گذشته در راًس یک هیئت تخنیکی بمنظور باز دید و ارزیابی ساحات نفت و گاز از ولایات شمالی کشور دیدن بعمل آورد.

معین تخنیکی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۴:۵۳
Background image

سرپرست وزارت معادن وپترولیم با رئیس اداره سولر وانرژی کشور قطر دیدار کرد 

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن وپترولیم  چهارشنبه  مؤرخ  6 میزان 1401 با رئیس اداره سولر و انرژی کشور قطر در دفتر کارش دیدار نمود.  
سرپرست وزارت معادن وپترولیم ضمن خوش. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۴:۵۳
Background image

وزارت معادن و پترولیم از سوی ریاست الوزرا تقدیر شد

رهبری وزارت معادن و پترولیم، دفتر سخنگوی مقام و روئسای این وزارت بمنظور سهم گیری فعال شان در برنامه حساب دهی  یکساله دولت به ملت و امارت اسلامی افغانستان  که در مرکز اطلاعات و رسانه‌ها. . .

BACK TO NEWS