وزارت معادن و پترولیم در دسترسی به اطلاعات همکار همه‌گان است

Feroz_momp
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۱:۲۶
خبر

نرگس نهان سرپرست وزارت معادن و پترولیم با محترم عین الدین بهادری رئیس کمیسیون دسترسی به اطلاعات عصر دیروز در دفترش ملاقات کرد.

در این ملاقات محترم بهادری ضمن وجود پیشرفت‌ها از مشکلات موجود یاد آور شده و در ضمن اظهار داشت که کمیسیون دسترسی به اطلاعات به منظور تسریع و تسهیل روند تقاضا و ارایۀ اطلاعات برنامه‌های مختلف را روی دست گرفته است که از جمله طرح تدوین استراتیژی ملی دسترسی به اطلاعات و سیستم آنلاین تقاضا و ارایۀ اطلاعات را می توان نامبرد.
در مقابل سرپرست وزارت معادن و پترولیم همکاری این وزارت را در زمینه ابراز داشته، هدایات لازم را در زمینه تأمین حق دسترسی به اطلاعات به مسئولین زیربط داده و از اقدامات درخصوص بهبود و گسترش بخش‌های اطلاع رسانی یاد آور شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۵:۳۵
Background image

پیشرفت‌کار پروژه اکتشاف و تقسیم تولید حوزه نفتی افغان_تاجیک

حوزه رسوبی افغان_ تاجک، در شمال و شما‌ل‌شرق افغانستان واقع شده که شامل ولایات تخار، کندز، بلخ و قسماً جوزجان  می‌باشد. حوزه متذکره حدود (360) کیلومتر سرحد مشترک با کشورهای ازبیکستان و ت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۸:۴۴
Background image

کارگاه‌آموزشی ترویج حکومت‌داری خوب در سکتور صنایع استخراجی افغانستان برگزار گردید

وزارت معادن و پترولیم کارگاه‌آموزشی را تحت عنوان "ترویج حکومت‌داری خوب در سکتور صنایع استخراجی افغانستان" با اشتراک محترم ولی‌الله ځدران معین پالیسی و برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم،. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۱:۲۷
Background image

دیدار معین تخنیکی وزارت معادن وپترولیم از ساحات باستانی مس عینک

محترم عنایت‌الله مهمند، معین تخنیکی وزارت معادن و پترولیم با جمعی از باستان‌شناسان داخلی و خارجی، از امور کندنکاری و حفریات آثارباستانی ساحه مس عنیک ولایت لوگر دیدن به عمل آوردند.

آقای. . .

BACK TO NEWS