روئسای جدید  وزارت معادن وپترولیم معرفی گردیدند

Feroz_momp
شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۲:۵۸
news

در محفلی که به مناسبت معرفی روئسای تازه تقرر این وزارت برگزار گردیده بود رئیس تفتیش داخلی و رئیس معادن ولایت کابل توسط محترم عنایت الله مهمند معین تخنیکی معادن و محترم سید محبوب الله ربانی معین مالی و اداری وزارت معادن و پترولیم به کارمندان این وزارت معرفی گردیدند.

محترم عنایت الله مهمند معین تخنیکی معادن ضمن اظهار قدردانی از کارکردهای محترم نعمت الله غورځنګ سرپرست اسبق ریاست معادن ولایت کابل، محترم غلام حیدر کاتب را که از طریق پروژه تغییر  موفق شده اند را بحیث رئیس معادن ولایت کابل معرفی، آرزوی موفقیت های شان را در پیشبرد امور کاری این ریاست نمودند.

همچنان محترم سید محبوب الله ربانی معین مالی و اداری نیز با تشکر و قدر دانی از کارکردهای محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست اسبق ریاست تفتیش داخلی، محترم سید عبدالطیف صدرا را که از طریق رقابت آزاد موفق گردیده اند را بحیث رئیس تفتیش داخلی وزارت معادن و پترولیم به حاضرین معرفی، برای شان موفقیت در پیشبرد امور کاری این ریاست تمنا نمودند.

متعاقباً روئسای جدید تفتیش داخلی و معادن ولایت کابل از اعتماد رهبری وزارت معادن وپترولیم و دولت اظهار سپاس نموده، در راستای تطبیق برنامه های کاری وزارت معادن و پترولیم در همکاری با کارمندان آن ریاست ها تعهد سپرده در عرصه کاری شان از هیچگونه سعی و تلاش دریغ نخواهند ورزید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۱۴:۲۹
Background image

مراسم ختم قرآن‌عظیم‌الشان به مناسبت بزرگداشت از میلاد با سعادت پیامبر اکرم "ص" برگزار گردید

 مراسم ختم قرآن‌عظیم‌الشان به مناسبت بزرگداشت از میلاد با سعادت پیامبر خاتم "ص" با اشتراک رهبری و کارمندان وزارت معادن و پترولیم قبل از ظهر امروز برگزار گردید.

اشتراک کنند‌گان این. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۹:۰
Background image

خبر خوش

#خبرخوش

اولین دستگاه تولید انرژی برق از گاز طبیعی به ظرفیت تولید (۴۰) میگاوات برق آغاز به فعالیت ‌کرد.

دستگاه تولید انرژی برق از گاز طبیعی شبرغان با سرمایه‌گذاری بیات پاور در ولایت. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۸:۵۵
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با سفیر جدید افغانستان مقیم کشور چین دیدار کرد

عنایت الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم با سفیر جدید افغانستان مقیم کشور چین، محترم جاوید احمد قایم در خصوص پروژه‌هایی که سرمایه‌گذاران چینی در آن به سرمایه‌گذاری پرداخته است. . .

BACK TO NEWS