جلسه هفته‌وار پلان عملیاتی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) برگزار شد

firoz_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۵ - ۱۲:۴۸
dfg

جلسه هفته‌وار پلان عملیاتی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI) تحت ریاست محترم ولی‌الله ځدران معین پالیسی و برنامه‌های وزارت معادن و پترولیم در اتاق جلسات وزارت برگزار گردید.

در این جلسه فعالیت‌های کلیدی تطبیق استندردها به شمول پلان کاری مورد بحث قرار گرفته و ریاست‌های مربوطه گزارش اجراآت خویش را ارائه نمودند.

در ادامه‌ی جلسه سکرتریت (AEITI) از تمامی فعالیت‌های کلیدی اجرأ شده (به استثنأ چند فعالیتِ که نظر به انتقال بودجه اجرا نشده) گزارش ارائه نمودند.

در اخیر معین پالیسی و برنامه‌های وزارت به تمامی ریاست‌های مربوطه هدایت سپردند تا فعالیت‌های مربوطه شان‌را به موقع اجرأ نموده و گزارش تکمیلی آن‌را به سکرتریت مربوطه ارائه نمایند.

#AEITI #MoMP #وزارت_معادن_و_پترولیم

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۸:۳۲
Background image

محمد هارون چخانسوری: "ما زمینه را برای مشارکت مردم در سکتور معادن فراهم می‌نماییم"

بعد از ظهر امروز جلسه مشترک وزارت معادن و پترولیم و اداره مستقل ارگان‌های محل، بر اساس مصوبه کابینه، با والیان 34 ولایت و رئیس‌های معادن ولایات از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در آغاز. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۸:۲۹
Background image

وزارت معادن و پترولیم با وزارت دولت در امور شهدا و معلولین تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

بر اساس این تفاهم‌نامه، وزارت معادن و پترولیم برای رسیدن به خودکفایی، مشارکت اجتماعی، رسیدگی به مشکلات و چالش‌ها و تغییر زندگی اجتماعی معلولین؛ فرصت‌های شغلی را برای معلولین و ورثه شهدا. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۷:۵۳
Background image

محمد هارون چخانسوری: "اگر مقروضین در مدت ۳۰ روز آینده تمامی مقروضیت های خویش را پرداخت نه نمایند، از سوی این وزارت به کمیسیون حصول قروض دولت در لوی څارنوالی معرفی میگردند"

جلسه مشترک حصول قروضِ عواید معادن، بعد از ظهر امروز به ریاست محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با حضورداشت محترم قیس باوری، مرستیال لوی څارنوالی در امور مبارزه با فساد. . .

BACK TO NEWS