وزارت معادن و پترولیم در دسترسی به اطلاعات همکار همه‌گان است

Feroz_momp
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۱:۲۶
خبر

نرگس نهان سرپرست وزارت معادن و پترولیم با محترم عین الدین بهادری رئیس کمیسیون دسترسی به اطلاعات عصر دیروز در دفترش ملاقات کرد.

در این ملاقات محترم بهادری ضمن وجود پیشرفت‌ها از مشکلات موجود یاد آور شده و در ضمن اظهار داشت که کمیسیون دسترسی به اطلاعات به منظور تسریع و تسهیل روند تقاضا و ارایۀ اطلاعات برنامه‌های مختلف را روی دست گرفته است که از جمله طرح تدوین استراتیژی ملی دسترسی به اطلاعات و سیستم آنلاین تقاضا و ارایۀ اطلاعات را می توان نامبرد.
در مقابل سرپرست وزارت معادن و پترولیم همکاری این وزارت را در زمینه ابراز داشته، هدایات لازم را در زمینه تأمین حق دسترسی به اطلاعات به مسئولین زیربط داده و از اقدامات درخصوص بهبود و گسترش بخش‌های اطلاع رسانی یاد آور شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۴:۵۲
Background image

ما در مسیر اطلاع‌رسانی، مشمول کتگوری اول هستیم!

کمیسیون نظارت دسترسی به اطلاعات، وزارت معادن و پترولیم را در راستای اطلاع رسانی، با درنظرداشت قانون حق دسترسی به اطلاعات در میان (۵۲) اداره، در کتگوری اول قرار داده است.

کمیسیون دسترسی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۴:۴۳
Background image

نمایشگاه معلوماتی وزارت معادن و پترولیم به مناسبت صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور، افتتاح شد

به مناسبت صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور نمایشگاه بزرگ تولیدات داخلی تحت نام "دهکده‌ی افغانستان" توسط شهرداری کابل برای مدت (10) یوم در چمن حضوری کابل، برگزار گردید.

وزارت معادن و. . .

BACK TO NEWS