معین جدید مالی و اداری وزارت معادن و پترولیم معرفی گردید

firoz_admin
شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۱۴:۱۹
ddd

به اساس پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره ۹۸۸ مؤرخ ۲ اسد ۱۳۹۹ مقام عالی ریاست جمهوری، محمد حمید یوسفی در بست مافوق رتبه به حیث معین مالی و اداری وزارت معادن و پترولیم تعیین و توسط سرپرست این وزارت به همکاران معرفی گردید.

در مراسمِ که به همین مناسبت با حضورداشت رهبری وزارت، رؤسا، مشاورین و مهمانان بیرونی برگذار شده بود؛ محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم سخنرانی کرد. وی تقرر معین جدید مالی و اداری را تبریک عرض نموده و حضور ایشان را در سطح رهبری وزارت باعث تحرک و تسریع این روند دانست.
محمد هارون چخانسوری گفت: امروز رهبری وزارت معادن تکمیل گردید. مسئولیت ما ایجاد تحرک در سکتور معادن است زیرا این سکتور نقش ارزندۀ را در رشد اقتصاد کشور ایفا می نماید.
سپس محمد حمید یوسفی، معین جدید التقرر مالی و اداری وزارت ضمن تشکر از اعتماد رهبری حکومت وعده سپرد که با سیستم‌سازی به عنوان یک اصل و استفاده از تکنولوجی روز؛ سرعت و سهولت را در امور کاری وزارت تقویت خواهد کرد.

همچنان وی افزود: با ارج گذاری به کلیه ارزش‌ها، در راستای جمع‌آوری عواید، ترویج فرهنگ سمع شکایات و رسیدگی به آن، تطبیق اصل مکافات و مجازات و ارتقای ظرفیت تلاش می‌نمایم.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۳:۲۶
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار کرد

محمد هارون چخانسوری، سرپرست وزارت معادن و پترولیم با آقای عبدالله الدرداری مسؤول برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان (UNDP) قبل از ظهر امروز در دفتر کاری‌اش دیدار کرد.

سرپرست وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۱۸
Background image

جلسه مشورتی ماموریت افغانستان برای پروژه تاپی تدویر یافت

جلسه مشترک توسط ویدیو کنفرانس میان حکومت افغانستان، بانک انکشاف آسیایی و شرکت تاپی لمیتد روی تطبیق پروژه تاپی، پیشرفت‌های اخیر در پروژه تاپي در افغانستان، کمک‌های مالی بانک انکشاف. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۳:۳۹
Background image

وزارت معادن و پترولیم از روز ملی بیرق طی مراسمی تجلیل به‌عمل آورد

محمد هارون چخانسوری: رفاه اقتصادی افغانستان، پیشرفت اجتماعی، استفاده موثر از منابع و زندگی مشترک افغان‌ها زیر بیرق ملی از ارزش‌های مهم ما است

وزارت معادن و پترولیم صبح امروز طی مراسمی. . .

BACK TO NEWS