سرپرست وزارت معادن و پترولیم: هدف اساسی ما ارائه خدمات با کمال صداقت به هموطنان رنجیده ماست

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۵:۲۸
2

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با معینان و روسای مرکز و ولایات در دفتر کارش دیدار نمود. در این جلسه روی قاطعیت کاری، ارائه خدمات همه جانبه و صادقانه تاکید صورت گرفت.

سرپرست وزارت معادن و پترولیم در سخنانش گفت: ما مسوولیت سنگین را به دوش داریم. ارائه خدمات فراگیر و صادقانه میتواند باعث رشد اقتصاد کشور گردد و سطح عواید ملی را بالا ببرد. باید یک سیستم مرکزی را ایجاد نماییم تا همه مسوول پاسخ دهی به آن باشد.

وی افزود: هر فردی که در این وزارت مسوولیتی را به عهده دارد، مکلف به ارائه خدمات صادقانه است. این امر الهی است تا در امور کاری خویش از کمال صداقت کار بگیریم و این ملت شریف را از غربت و مشکلات اقتصادی بکشیم.

در پایان جلسه، به تمام مسوولین وظیفه سپرده شد تا از غفلت وظیفوی جلوگیری نمایند و در ارائه خدمات برخورد صادقانه بکنند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۳:۴۵
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با رئیس شرکت استخراج و پروسس معادن پاتک

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن وپترولیم امروز مورخ 3/3/1401 با تولگاه رئیس شرکت استخراج و پروسس معادن پاتک کشور ترکیه در دفتر کارش دیدار کرد.
در نخست سرپرست وزارت معادن. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۱:۵۰
Background image

دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با بزرگان ولایت ننگرهار

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم مورخ 3/3/1401 با بزرگان و متنفذین ولسوالی خوگیانی  ولایت ننگرهار در مقر وزارت دیدار نمود.

در این نشست، بزرگان و متنفذین آن. . .

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۲:۲۳
Background image

معرفی سرپرست ریاست هماهنگی پروژه تاپی وزارت معادن وپترولیم

محترم انجینیر محمد ابوبکر «امینی » فرزند عبدالفتاح، حافظ قرآن از پوهنحٔی انجینری پوهنتون شیخ زاید خوست به درجه اول فارغ گردیده و دارای تجربه کاری نیز میباشد بر اساس هدایت مقام محترم. . .

BACK TO NEWS