دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با سفیر کشور ترکمنستان

firoz_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۱:۰
001

الحاج محمد عیسی آخند، سرپرست وزارت معادن و پترولیم و هئیات رهبری این وزارت به تاریخ 18/3/1443 با آقای خواجه عوضوف ، سفیر کشور ترکمستان مقیم کابل در دفتر کارش دیدار کرد.

در این دیدار، روی پروژه پایپ لاین تاپی که یک پروژه بزرگ و خیلی مهم برای هر دو کشور میباشد و به چندین قسمت تقسیم شده که، آغاز آن از سرحد کشور ترکمستان بطرف هرات و در پنج ولایت افغانستان امتداد دارد بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

سرپرست وزارت معادن و پترولیم گفتند: ما از چندی بدینسو تلاش داشته و آماده هستیم تا افتخار آغار کار و فعالیت پروژه پایپ لاین تاپی را بدست بیاوریم همچنان در مورد امنیت با ادارات مربوطه صحبت نموده و از آن برای شما اطمینان خواهیم داد.

آقای عوضوف ضمن قدر دانی از رهبری وزارت معادن و پترولیم گفت: بتاریخ 30 الی 31 اکتوبر 2021 هئیات از طرف آن کشور جهت استملاک 150 کیلوم متر زمین، ایجاد پروژه‌های برق و گاز که همه در یک پکیج قرار دارند به افغانستان خواهند آمد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۹ - ۱۵:۲۸
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم: هدف اساسی ما ارائه خدمات با کمال صداقت به هموطنان رنجیده ماست شیخ الحدی

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز با معینان و روسای مرکز و ولایات در دفتر کارش دیدار نمود. در این جلسه روی قاطعیت کاری، ارائه خدمات همه جانبه و صادقانه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۶ - ۹:۶
Background image

محترم عبدالستار عرفان به حیث رئیس مالي و حسابی وزارت معادن و ‍‍پترولیم معرفی گردید

محترم عبدالستارعرفان فرزند حاجی نعمت الله که از اثر پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره 259 مورخ 5/4/1443 مقام محترم ریاست الوزرا‌ء امارت اسلامی افغانستان  مورخ 4/10/ 1443 توسط. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۹ - ۹:۷
Background image

محترم شفیق الله عمران به حیث رئیس لابراتوارهای وزارت معادن و ‍پترولیم معرفی گردید

محترم شفیق الله عمران فرزند مولوی محمد شرین فارغ رشته تعلیم و تربیه تحصیلات عالی میدان وردگ که از اثر پیشنهاد وزارت معادن و پترولیم و حکم شماره 181 مورخ 28/3/1443 مقام محترم ریاست الوزر. . .

BACK TO NEWS