دیدار سرپرست وزارت معادن و پترولیم با بزرگان ولایت ننگرهار

firoz_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۱:۵۰
zxz

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم مورخ 3/3/1401 با بزرگان و متنفذین ولسوالی خوگیانی  ولایت ننگرهار در مقر وزارت دیدار نمود.

در این نشست، بزرگان و متنفذین آن ولایت مشکلات و پیشنهادات شانرا در مورد معادن تالک ساحه زاویه که بعضی از ایشان قبلاً سرمایه گذاری نموده اند شریک ساخته و خواهان بدست آوردن و آغاز فعالیت دوباره مطابق به قانون نافذ کشور و معادن گردیدند.

سرپرست وزارت معادن و پترولیم در این دیدار پیشنهادات و خواسته های آنها را در رابطه به حل مشکلات شان استماع نموده و از تحقق خواسته های شان اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۳:۴۲
Background image

معرفی رئیس نظارت وارزیابی وزارت معادن و پترولیم

محترم مولوی محمد صادق ولد عبدالخالق فارغ تحصیل رشته علوم دینی در سال 1383 وهمچنان در صفوف امارت اسلامی سابقه جهادی نیز دارد که قبلاً به حیث آمر عواید معادن بزرگ ایفای وظیفه مینمود از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۲۱:۲۳
Background image

کنفرانس مطبوعاتی وزارت معادن و پترولیم

کنفرانس مطبوعاتی وزارت معادن و پترولیم سه شنبه مورخ 7/4/1401 توسط محترم مفتی عصمت‌الله برهان سخنگوی مقام وزارت با حضورداشت مولوی محمد رسول عقاب رئیس عواید و محترم استاد احمد ولی حقمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۱:۳۱
Background image

دعوت نامه مطبوعاتی

به اطلاع عموم رسانه های محترم  رسانیده میشود که امروز سه شنبه مورخ 7 سرطان 1401 ساعت 3 بعد ازظهر وزارت معادن وپترولیم در نظر دارد که یک کنفراس مطبوعاتی در مورد  پالیسی وصادرات ذغال سنگ. . .

BACK TO NEWS