در جلسه با سرمایه گذاران سنگ مرمر، مشکلات، پیشنهادات و نظریات آنان استماع گردید

firoz_admin
جمعه ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۹:۴۹
الال

محمد عتیق ذکی، معین پالیسی و برنامه های وزارت معادن و پترولیم، صبح امروز در جلسه با سرمایه گذاران سنگ مرمر، مشکلات، پیشنهادات و نظریات آنان را در عرصه فراهم سازی تسهیلات در پروسه  صادرات، ایجاد سهولت در اخذ قرارداد ها و طرح ریزی پالیسی صادرات، استماع نمود.

محمد عتیق ذکی، معین پالیسی و برنامه ها، روی برنامه های وزارت برای جلب سرمایه گذاری، اهمیت بازاریابی بین المللی برای صادرات سنگ مرمر، چگونگی استخراج و پروسس و تعدیل چارچوب حقوقی سکتور صنایع استخراجی کشور به منظور فراهم سازی تسهیلات برای سرمایه گذاری های ملی و بین المللی و ایجاد فرصت های کاری، صحبت نمود.

در جریان جلسه، مشکلات، پیشنهادات و نظریات تمام سرمایه گذاران استماع گردید و تصمیم گرفته شد تا برای رسیدگی بهتر، مشکلات آنان تجزیه و تحلیل گردیده در جلسه بعدی راه حل های اصولی برای آن ارائه خواهد شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۲۰:۲
Background image

محمد هارون چخانسوری: تمرکز وزارت معادن و پترولیم در پنج سال آینده روی، توسعه فرصت های سرمایه گذاری، خواهد بود

تحت ریاست محمد هارون چخانسوری وزیر معادن و پترولیم، جلسه‎ی گروپ کاری معادن (Mineral Working Group) از طریق ویدیوکنفرانس دایر گردید. در این جلسه، نمایندگان سفارت های مربوطه، دونر ها،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۹:۲۷
Background image

طرح ابتدایی درمورد تولید برق از ذغال سنگ، مورد بحث همه جانبه قرار گرفت

رهبری وزارت معادن و پترولیم، طرح ابتدایی تولید برق از ذغال سنگ را ترتیب و سه هفته قبل، آن را به مقام عالی ریاست جمهوری شریک ساخت. 

مقام عالی ریاست جمهوری طرح ابتدایی متذکره را تایید و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۹:۳
Background image

وزیر معادن و پترولیم در نشستی با سفیر ایران مقیم کابل، درمورد گسترش همکاری‎های اقتصادی بحث نمود

محمد هارون چخانسوری وزیر معادن و پترولیم، ظهر امروز با بهادر امینیان سفیر ایران مقیم کابل، در دفتر کارش دیدار نمود. در این دیدار، درمورد گسترش همکاری‎های اقتصادی به خصوص درمورد فرصت‎های. . .

BACK TO NEWS