درخواست ابراز علاقه مندی در پروسه داوطلبی قرارداد اکتشاف و تقسیم و تولید هایدروکاربنها حوزه کشک تیرپل

firoz_admin
111

تاریخ نشر

تاریخ ختم

وزارت معادن و پترولیم "وزارت"، امارت اسلامی افغانستان  در جستجوی دریافت کمپنی های علاقه مند جهت اشتراک در مناقصات آزاد، شفاف و رقابتی داوطلبی برای حق اکتشاف، توسعه و تولید هایدروکاربنها در زون کشک 2،1، و تیرپل، حوزه کشک تیرپل که در شمال غرب افغانستان موقعیت دارد، میباشد.  این "مناقصه"  مناقصات مطابق با قانون هایدروکاربنها افغانستان "قانون" انجام خواهد شد و انتظار میرود روند اعطای  قرارداد اکتشاف، تقسیم و تولید "EPSC"تا سه ماهه دوم سال 2024 بتاریخ 31 مارچ سال 2024 به داوطلب برتر اعلام  و سپرده شود.

شرکت ها و کنسرسیوم هائیکه علاقه مند  اشتراک در این داوطلبی اند. هر یک "متقاضی" میباید بطور جداگانه برای هر ساحه مورد نظر داوطلبی ، نامه ابراز علاقه، وکالت نامه اجرا شده  مطابق ضمیمه  C ، با معلومات مربوطه  خویش به وزارت ارائه دهند. معلومات مذکور شامل صلاحیت های قانونی، مالی و تخنیکی متقاضی جهت انجام عملیات هایدروکاربنها در حوزه کشک تیرپل باشد. بخش 3 (معلومات مورد نیاز برای تائیدی) شامل معلومات  حقوقی، فنی و مالی مشرح درخواست دهنده ضرورت میباشد .پس از دریافت اظهار علاقه، وزارت متقاضیان را برای شرکت در داوطلبی ارزیابی و متقاضیان واجد شرایط را اعلان خواهد کرد. برای در نظر گرفتن شرکت در مناقصه، متقاضیان باید اظهار علاقه مندی خود را حداکثر تا 16 دسمبر 2023 ساعت 1200 به وقت کابل ارسال نمایند.

 

تمام مدارک باید به زبان انگلیسی ارائه شود. اظهار علاقه مندی میتواند با یک خلاصه اجرایی حداکثر پنج صفحه ئی به یکی از زبان های رسمی افغانستان (پشتو یا دری) بنا به صلاحدید شرکت علاقه مند همراه شود. ابراز علاقه میتواند به صورت چاپی و الکترونیکی به آدرس  ذیل ارسال شود.

qaisbilal@momp.gov.af

 mtk034@yahoo.com

متقاضیان میتوانند موضوع را از طریق وبسایت  www.momp.gov.af   تعقیب نمایند.

برای معلومات بیشتر بالای لینک ذیل کلیک نمائید:

(Information for Qualification for RFEOI for Kushka-Tirpul)

 

More tenders

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۱۰:۱۰
Background image

اطلاعیه مجدد داوطلبی

وزارت معادن و پترولیم (ریاست تنظیم امور معادن بزرگ) چهار پروژه  قرار ذیل میباشند را برای مدت (۲۰) یوم از  تاریخ ۱۶ قوس  ۱۴۰۲ الی ۵  جدی ۱۴۰۲ به اعلان داوطلبی سپرده میشود.

شرکت های علاق . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۹:۴۴
Background image

اعلان داوطلبی 2 ساحه معدنکاری مقیاس کوچک

وزارت معادن و پترولیم به تعداد 2 ساحه معدنکاری مقیاس کوچک را که در ولایت هرات موقعیت دارد، غرض آگاهی علاقه‌مندان به اعلان میسپارد.

علاقه‌مندان میتوانند درخواست شان را اعتبار از تاریخ . . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۲۷
Background image

اعلان دو ساحه معدن تالک و سرب به مقیاس کوچک

وزارت معادن و پترولیم قرارداد دو پروژه معدنکاری مقیاس کوچک تالک و سرب مربوطات ولایات کاپیسا و غور را که مشخصات آن ضم جدول میباشد، غرض جلب علاقه‌مندان به اعلان میسپارد.

علاقه‌مندان . . .

Back to tenders