جلسه اداری وزارت معادن و پترولیم برگزار گردید

firoz_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۵:۳۹
www

جلسه اداری وزارت معادن و پترولیم تحت ریاست شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم با حضور معینان سروی جیولوجی، پلان و پالیسی، مالی و اداری و روئسای این وزارت چهارشنبه مورخ 9/9/1401 در تالار کنفرانس های وزارت دایر گردید.

در این جلسه شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم در مورد منابع طبیعی و ذخایر معدنی و فرصت های سرمایه گذاری افغانستان صحبت نموده افزودند: چشم و امید مردم افغانستان به منابع معدنی افغانستان بوده و وظیفه ما است تا ازین منابع به صورت درست و اساسی استفاده نموده و باعث رشد و توسعه افغانستان و مصدر خدمت ملت شویم.

همچنان ضمن بحث و تبادل نظر در مورد معدن غوریان هرات، نفرایت و سایر موضوعات متفرفه، سرپرست وزارت معادن و پترولیم هدایت دادند تا هیئتی به ریاست معین مالی و اداری وزارت به منظور نظارت و بررسی از چگونگی توزیع و کیفیت ذغال سنگ که در نقاط مختلف کابل برای شهروندان بفروش میرسد توظیف و ازاجراات شان گزارش ارایه نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۹
Background image

وزارت معادن و پترولیم در جایگاه نخست جمع آوری عواید قرار گرفت

وزارت معادن و پترولیم (۵۱) فیصد بیشتر از معیار تعیین شده از سوی وزارت مالیه عواید جمع آوری نموده که نسبت به سایر وزارت ها و ادارات در جایگاه نخست از لحاظ جمع آوری بیشترین عواید قرار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۴:۱۱
Background image

دیدار معین تخنیکی وزارت معادن و پترولیم با رئیس پوهنځی جیولوجی و معادن پوهنتون پولی تخنیک کابل

۳/۱۱/۱۴۰۱

انجنیر وحیدالله حلیمی معین تخنیکی وزارت معادن و پترولیم با آقای عبدالرشید اقبال رئیس پوهنځی جیولوجی و معادن پوهنتون پولی تخنیک کابل بمنظور توسعه همکاری ها و ایجاد هماهنگی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۴:۳
Background image

سرپرست وزارت معادن و پترولیم با بزرگان بلخاب  دیدار نمود

شیخ الحدیث شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم  چهار شنبه مورخ 5/11/1401  با بزرگان و متنفذین ولسوالی بلخاب ولایت سرپل در دفتر کارش دیدار کرد.
در نخست بزرگان آن ولسوالی از. . .

BACK TO NEWS