اهدای بسته کمکی صحی مبارزه با ویروس کرونا به وزارت صحت عامه

firoz_admin
شنبه ۱۳۹۹/۲/۱۳ - ۱۰:۳۴
ddd

کابل، 20 حمل 1399

بسته کمکی صحی مبارزه با ویروس کوید-19 (کرونا) از طرف وزارت معادن و پترولیم برای وزارت صحت عامه کشور اهدا گردید.
این بسته کمکی شامل پنج‌صد (500) کیت آزمایشی و هژده پایه (18) ترمامتر توسط عنایت‌الله مومند سرپرست وزارت معادن و پترولیم به مسوولین وزارت صحت عامه در امر مقابله با ویروس کرونا اهدا گردید.

قابل ذکر است که چندی‌پیش این بسته محافظتی شامل ماسک، دستکش طبی، ترمامتر و کیت محافظتی ویروس کوید-19، از طریق شرکت قرادادی مس‌عینک (MCC) جهت مبارزه با ویروس کرونا برای وزارت معادن و پترولیم اهدا گردیده بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۲:۱۱
Background image

افغانستان در مسیر شفافیت صنایع استخراجی

مارک رابِنسَن

رئیس اجرائیوی ابتکار شفافیت صنایع استخراجی  (EITI)

مردم افغانستان، حق دارند تا بدانند که منابع استخراجی این کشور چگونه انکشاف و مدیریت می‌گردد. هر دو جانب، رهبری حکومت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۷ - ۹:۴۲
Background image

رئیس عمومی ادارۀ تنظیم نفت و گاز افغانستان معرفی گردید

به اساس فرمان مقام عالی ریاست جمهوری، ولی‌الله ځدران در بست خارج رتبه به حیث رئیس عمومی اداره تنظیم نفت و گاز افغانستان تعیین و در مراسمِ توسط محمد هارون چخانسوری سرپرست‌ وزارت معادن و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۵ - ۱۲:۵۴
Background image

ورکشاپ یک روزۀ شفافیت در سکتور صنایع استخراجی برای مردم و فعالین جامعه مدنی مرکز و ولسوالی‌های کابل در همکاری مشترک میان ریاست معادن کابل، ابتکار شفافیت صنایع استخراجی افغانستان (AEITI)، بخش جندر وزارت و دفتر (GIZ) برگزار شد

این ورکشاپ به منظور معرفی معیارهای ابتکار شفافیت صنایع استخراجی (EITI)، شرح قانون معادن و کاربرد آن در پروسه‌ی رسمی‌سازی ساحات معدنی به مقیاس کوچک و نقش زنان در سکتور صنایع استخراجی راه. . .

BACK TO NEWS